Konsantrasyon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konsantrasyon

konsantrasyon_pankart_4234234.jpg

Galatasaray sezona iyi başlamadı ve hemen inançsız bir hava oluştu.Daha neredeyse sezonun yarısına gelmedik ama çoğu şey bitti gözüyle bakılıyor.Bu kulüp ne takımlarla ne şartlarda son dakikada şampiyonluk kazandı bu havayı anlamıyorum.

Artık hem taraftar hem takım olarak hemen dağılıyoruz.Mesela 8. olduğumuz sezon, evet kötü bir kadro vardı ama 8. olacak bir kadro değildi bana göre.Beşiktaş,Trabzonspor,Fenerbahçe ne leş kadrolarla yine ilk 4'e giriyorlar ama biz 1. değilsek hemen dağılıyoruz.

Şu an 19 puanla FB'nin 6 puan gerisindeyiz ve maçımız var beraberlik bile çok önemli ama kimse inanmıyor.Aynı durumlarda FB bize karşı çok daha hırslı istekli geliyor.

Bırakalım Terim,yönetim,Mancini tartışmalarını.Terim varken noldu az kalsın Sneijder'i bitmiş diye gönderiyordunuz.Eksik bir kadro var sorumluları da belli tartışmak gereksiz.Şimdi devre arasına kadar ligi en iyi yerde tamamlamak ve CL'de en azından UAL'ye katılmaya odaklanmalıyız.Hiç bir şey bitmedi!

katılıyorum karamsarlığı bırakıp toparlanıp 2.olmalıyız şampiyonluk geliri gitti bari cl gitmesin elden seneye yine clde adam gibi kadroyla iş yapabiliriz

Karamsar olmayalım, konsantrasyon vs. deyip de şampiyonluk gitti ikinciliğe yoğunlaşalım demek abesle iştigal etmek olmuş.

konsantrasyon_pankart_4234234.jpg

Galatasaray sezona iyi başlamadı ve hemen inançsız bir hava oluştu.Daha neredeyse sezonun yarısına gelmedik ama çoğu şey bitti gözüyle bakılıyor.Bu kulüp ne takımlarla ne şartlarda son dakikada şampiyonluk kazandı bu havayı anlamıyorum.

Artık hem taraftar hem takım olarak hemen dağılıyoruz.Mesela 8. olduğumuz sezon, evet kötü bir kadro vardı ama 8. olacak bir kadro değildi bana göre.Beşiktaş,Trabzonspor,Fenerbahçe ne leş kadrolarla yine ilk 4'e giriyorlar ama biz 1. değilsek hemen dağılıyoruz.

Şu an 19 puanla FB'nin 6 puan gerisindeyiz ve maçımız var beraberlik bile çok önemli ama kimse inanmıyor.Aynı durumlarda FB bize karşı çok daha hırslı istekli geliyor.

Bırakalım Terim,yönetim,Mancini tartışmalarını.Terim varken noldu az kalsın Sneijder'i bitmiş diye gönderiyordunuz.Eksik bir kadro var sorumluları da belli tartışmak gereksiz.Şimdi devre arasına kadar ligi en iyi yerde tamamlamak ve CL'de en azından UAL'ye katılmaya odaklanmalıyız.Hiç bir şey bitmedi!

+1905

Her maçımız çok zor geçecek, 3-5 atarız fikri aklımızdan çıkmalı. Galatasaray maç maç, final gözüyle gitmeli ve başımızdaki adam + geleneklerimiz sayesinde bu işleri en iyi yapan kulübüz.​
Kolay maç yok, alt sıralardaki takımlar keklik değil!​
DzDRmzHWkAEX8Zu.jpg

Zorlu fikstür bitti rahatladık diye algı yapılıyor bence. Hiçbir maç kolay değil. Rakiplerin de kolay puan kaybetmiyor. Üstelik bu sene şampiyon olabilmek için her türlü çirkefliği yapıyorlar. Bu yüzden her maça konsantre olup ciddiye almamız lazım.

Üst Alt