Konser Organizasyonu Yapacağım Ancak Sanatçıya Karar Veremiyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konser Organizasyonu Yapacağım Ancak Sanatçıya Karar Veremiyorum

Uğur Işılak.

Bir Dombra şarkısı pardon Recep Tayyip Erdoğan şarkısı patlattı mı mekan yıkılır.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ne zaman firsat bulsan kinayeli kinayeli laflar,laf atma ugrasma vs.
Sevmiyorum. Hatta daha önemlisi insanların kendi oyudur kendi seçimidir diye falan pek de saygı duymuyorum açıkçası.

Ama diğer yandan da artık öyle pek umrumda da değil eskisi gibi, kendim ettim kendim buldum misali herkes kendi tercihinin sonucunu kendi çeker.

Sonuç olarak bana dokunan birşey yok sadece ülkem için üzülüyorum.

Sponsor desteği ile birçok kişiyi getirebilirsin. Geçenlerde jolly jokerde selami şahin çıkmıştı. Bilet fiyatları 60 tl ydi. Bayağı giden olmuştu ona. Tabi orası beyoğlunda bir mekan. Seninkine kıyas olmaz ama açık hava konseri olacaksa 30 tl öğrenci kesiminin vereceğini sanmam. Fiyatı düşür, sponsor bul, afişler vs katılım artar.

Sevmiyorum. Hatta daha önemlisi insanların kendi oyudur kendi seçimidir diye falan pek de saygı duymuyorum açıkçası.

Ama diğer yandan da artık öyle pek umrumda da değil eskisi gibi, kendim ettim kendim buldum misali herkes kendi tercihinin sonucunu kendi çeker.

Sonuç olarak bana dokunan birşey yok sadece ülkem için üzülüyorum.

Peki bir an için Akp'nin gittiğini varsayalım,olası iktidar alternatiflerinde bu sonuç farklı olur mu sence?

Üst Alt