Konstantinos Mitroglou, PSV’ye Kiralandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konstantinos Mitroglou, PSV’ye Kiralandı

Allahını seven biri şu transferi açıklasın.2.6 milyon yıllık verecekken,kaç para kâr ettik?

Olay basit renktaş. Biz şimdi ffp'den dolayı -2.9 milyon € açığımız var.

Bizimkiler PSV'ye demiş ki siz ödeyebileceğiniz maaşı(1.25 milyon €) bize kiralama ücreti olarak verin biz de oyuncunun maaşını ödeyelim.

Bu durumda bizim -2.9 milyon € açığımız Kostas'dan gelen kiralama ücretinden dolayı 1.65 milyon €'ya düştü.

Olay bundan ibaret. Ha ffp olmasaydı vs falan biz bu transferden 700 bin € zarar etmiş olacaktık.

Yani adama 2.6 milyon € maaş vereceğimize 700 bin € verip sözleşmesini fesih ettik gibi düşün.

Umarım açıklayıcı olmuştur. :hat:

Anlamayanlar icin; Psv 650 maas 1,250 kiralama ucreti verecek.maasin geri kalan kismi 1,950 milyonu biz verecez.bu butceyi kiralama bedelinden duserse 700bin zarar etmis olacaz ama transfer butcesinde kar etmis olacaz.

Yanlız farkindaysaniz bu ffp ve transferler herkesi muhasebeci yaptı. Şu anda tüm Galatasaray taraftarları(hatta digerleri de) olarak okumaksızın ek skill sahibiyiz. Gerçi ben işletme okudum ama okurken bu kadar bilanço takibi yapmadım

Yanlız farkindaysaniz bu ffp ve transferler herkesi muhasebeci yaptı. Şu anda tüm Galatasaray taraftarları(hatta digerleri de) olarak okumaksızın ek skill sahibiyiz. Gerçi ben işletme okudum ama okurken bu kadar bilanço takibi yapmadım

Benim işim bu o yüzden baya takip ediyorum. Seviyoruz rakamları artıları eksileri...

Bizim yani Galatasaray'ın mali işlerden sorumlu Volkan Bey var Twitter'da takip etmiyorsanız onu takip etmenizi öneririm.

https://twitter.com/Baltali_Ilah_05

Yıllık bilançoları falanda çok güzel açıklayıp bilgilendiriyor.

Üst Alt