konstantinos tzolakis - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

konstantinos tzolakis

Mus gidecekse Leeds kalecisi Meslier alalım bunu değil. 15-20 verelim. 15 sene kaleci aramayız Muslera misali.
Ya da İnterin Handanın yerine yaptığı gibi yine çok tecrübeli birini çekelim 2-3 sene idare etsin. Trap olur : )

ciddi işini bilen kaleci antrenörü ve ufak ufak deneyim alırşa bir şeye dönüşebilir

yoksa hep sola atladığı için iyi denmez.

kaldıki fenerde solak penaltıcı çoktu - hep ayakiçi tarafına (sola) atlarsan %40 şansın var kurtarmak için.

kabul edelim hafif avellik vardı, şimdi forumu arattırma bana eski yorumları ortaya çıkarmak için. adama elleri küçük bile dendi.

lazioda videosu vardı 5-6 gol yediği. o video koyulmuştu buraya.

eski kulağı kesiklerdeniz, forumun eski halini bilirim. 2016-2024 arası bende yok. ama 2016 öncesini iyi biliyorum forumu. kimin hakkında ne konuşulduğunu da hatırlıyorum. burak yılmazla muslerayı taraftara kabul ettirene kadar bir kaç ay geçmişti
Benim forumdan haberim bile yoktu o zaman da forum şimdiki gibiyse Hagi olsa bile neden her yerden vuruyor diye eleştirilir herhalde 😅

Neyse o eli küçük muhabbetinin olduğu ve hatalı gol yediği maçta bile çok iyi oynamıştı. İlk andan beri iyiydi, elbette hatalı goller yiyordu. Selçuk’un topuğuna degajla vurup gol yediği de oldu da o zamanki evhamın nedeni Mondi sonrası yaşanan felaketlerdir. Ben de o dönem gibi bir fetret devri yaşamak istemiyorum. Muslera sonrası gerekirse bir adama para basmalıyız, o da kaleci olmalı

ciddi işini bilen kaleci antrenörü ve ufak ufak deneyim alırşa bir şeye dönüşebilir

yoksa hep sola atladığı için iyi denmez.

kaldıki fenerde solak penaltıcı çoktu - hep ayakiçi tarafına (sola) atlarsan %40 şansın var kurtarmak için.
Batshuayi' nin sağına sert vurduğu topa da iyi atlayıp temas etti, az daha çıkarıyordu...

GLezaHXW0AAdbDB

Alınsın diye demiyorum; bizim gibi yarışmacı bir kulüpte Muslera sonrası için daha 'garanti' birine gitmek zarurettir. Ancak Muslera' nın Avrupa' ya adım atıp çok az süre alabildiği yaşta olduğunu hesaba katmadan yetersiz olduğunu söylemek de haksızlık oluyor. Tecrübe kazandıkça üst düzeyde tutunup tutunamayacağını zaman gösterecektir...

kalecilik teknigini bilmem, cok da anlamam zaten. penaltıları kurtarması tamamen tesaduf de olabilir. ama bu yasta kritik anlardaki tavır ve hareketleri mental anlamda guclu oldugunu gosteriyor. bu da kalecide olması gereken en önemli özellik. ust duzey bir kaleci olamasa da arıza bir kaleci olur. arıza kalecileri severiz.

Üst Alt