konuya bir kolpaçino repliği bırak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

konuya bir kolpaçino repliği bırak

- Eller Kadir Kıymet Bilmiyor Annem
Senin Kadar Kimse Sevmiyor Annem
- Bunu alın, bak bunu burdan alın
764c2f5a-4289-41a7-b0fc-b730882f6d3d.jpg

sabri abi : ulan sikik, işin ciddiyetini kavra lan. o telefonu da kaldır. bana bak, ulan sana bi tane çakarım aklın götüne girer. başımıza ali kıran baş kesen kesildi. yok galoşlarmış, yok halılarmış. ulan biz nerdeyiz, bu müptezel pezevenk nerde.

özgür : hala küfür ediyo, hala laf söylüyo, piç diyo... yani hedef ben miyim tayfun? ben bi deneme tahtası mıyım? hayır beni bi oyuna getirdiysen biliyim yani...

---------------------------

- bisiklet kiralık mı?

Ya Fikret abi çok eğlenceli insansın ya seni çok seviyorum number onesın abi
Kutsala kaydık

- Ne gülüyorsun lan
+ Gülmüyorum abi
- Gülüyorsun lan
+ Gülmüyorum abi

'ya bizim birader. geçen ay hapisten çıktı, paranoyaya bağladı. ne zaman arabayı alsam, peşime 15-20 tane adam takıyor. ee olmuyor bu yaştan sonra. biz mafya mıyız? iş adamıyız. ben de taksiyi böyle dümen tuttum, göze batmadan uzuyorum. sıkılıyorum sabri, bunalıyorum.'

+teşekkür ederim. her iki şahısta personelim olur. mertay'ı da kardeşim gibi severim.
mevzuyu bana anlattı. ben bi dinleyiciyim.
bu şu demek değil ki; buraya geleceksiniz, mekanımıza davet edeceğiz, burada bize kinayeli kinayeli laflar sokacaksınız.
yok tabldot yemem yok mundar. yani, adam zaten olayı düzeltmek için mevzuyu açıyor. ama siz düzeysiz bir konuşma yapıyorsunuz.
yani kusura bakmayın ama sizinde karşınızda da çocuk yok yani.

-hayırdır? ingiltere prensiyle mi konuşuyoroom?

Üst Alt