Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | 41.981

Cevap: Konya Yeni Stad | 42.000

konya fanı değilim ama bu nasıl dolacak muhabbeti kadar saçma bir şey yoktur sanki her stad full dolu oluyorda bu stad boş kalacak

Maça gitme işi tamamen stadla alakalı. Biz ASY deyken 15 bin kişi anca maça gidiyordu(küçük maçlarda 10 bin kişi bile olmuyordu hatta) arenaya geçtik stad doluyor her maç 40 bin kişi oynuyoruz. Merak etmeyin bu stad hele bi yapılsın da boş bırakmayız.

Yapsanıza İzmir'e de Manisa'ya da böyle statlar :) Ama yok orası batı devlet yatırım yapmaz kişiler kendisi yapsın. Neyse hayırlı uğurlu olsun, Konya'da Süper Lig'e çıksın da boşa gitmesin bari bu yatırım. İkinci Lig'de doldururuz diyorlarsa da helal olsun ama zor o iş.

Ben Konyalı olarak şu an hiçbir maça gitmiyorum hem stadın kötülüğü nedeniyle hem de taraftar grupları yüzünden.Ama böyle bir modern stad yapılsın kombine de alacam maça da gidecem ve benim gibi düşünen de çok kişi var. O yüzden rezillik, stad dolmaz niye yapılıyormuş diye laf salatası yapıp durmayın.

konya bence türkiyenin en modern şehirlerinden biri

kayseri konya cok iyi gelişiyor

kayseride var zaten

konyaya 30bin yeterli olur

necati hakli kafasi calisan adam 20 binlik stad yapar yanina basket yuzme atletizm buz pateni tarzi seyleri yapar derdi spor gelistirmek olsa

sacmaligin en onde gideni hemde

Ben Konyalı olarak şu an hiçbir maça gitmiyorum hem stadın kötülüğü nedeniyle hem de taraftar grupları yüzünden.Ama böyle bir modern stad yapılsın kombine de alacam maça da gidecem ve benim gibi düşünen de çok kişi var. O yüzden rezillik, stad dolmaz niye yapılıyormuş diye laf salatası yapıp durmayın.

Stad yapılsın tabi ama burda bir plansızlık olduğu aşikar ... Sonuçta 42.000 kişilik ortalamayla Galatasaray bile oynamıyo nasıl bir mantıktırki süper ligde bile olmayan bir şehre 42.000 kişilik stad yapıyosun ? mantığı ne ? açıklaması ne ? bedavayamı yapılıyo bu stadlar ? senden benden çıkan parayla yapılıyolar ... Tamam gidersin tabi ki stad yapılınca arkadaşlarında vardır senin gibi düşünen ama bu sayı 42.000 i geçtim 15.000 olsun öper başıma koyarım ...

Sonuçta bu kadar büyük bir stadda 15.000 ortalamayla oynarken hiçbir zaman istediğiniz atmosferide yakalayamayacaksınız ama stad 25.000 kişilik olsa bu boşluk o kadar çok hissedilmez atmosfer güzel olur ...

Maça gitme işi tamamen stadla alakalı. Biz ASY deyken 15 bin kişi anca maça gidiyordu(küçük maçlarda 10 bin kişi bile olmuyordu hatta) arenaya geçtik stad doluyor her maç 40 bin kişi oynuyoruz. Merak etmeyin bu stad hele bi yapılsın da boş bırakmayız.

haklisinda.. taraftari baymisti artik..

Mustafa Sarplar, Baris Ozbekler, Loric Canalar, Zapatalar vs..

hersey basariya endeksli futbolda..

Baros, Kewell, Keita alindiginda iyi transferler yapildi ama basari gelmeyince taraftarda uzak durdu..

Bugun baskanin sansi tabiki hem stat, hemde yaptigi transferlerin disinda alinan basarili sonuclar..

onun disinda 40.000 kisilik stad hayatta dolmaz konyada..

sadece buyuk takimin maclarinda belki..

la olm turnuva için yapıyorlar ne hala 30 bin falan konuşuyorsunuz uefa normlarına göre yapılıyor stadlar

hayret bişisiniz la :D

Ya abi işte turnuva dediğin ne 4 senede 2 maç.

Yani insanın şehrini sevmesi güzel de mantıksız, ben de Bursa'lıyım, Bursa şampiyon takım, o kadar taraftarı var ama orayı da gereksiz büyük yapıyorlar mesela. Büyük yapmak marifet değil ki.

42 bin abartı bir rakam, ne turnuvası orada Dünya Kupası oynansa gene dolmaz Konyaspor için zaten konuşma ihtiyacı duymuyorum.

Üst Alt