Konyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Bu ligin bug'ı hızlı kanat oyuncuları.

Ve biz bu sezon kağnı gibi adamları oynatıyoruz kanatlarda. Bıktık yav hep aynı şeyin denenip farklı sonuçlar beklenmesinden. Feghouli ile kanatta olmuyor işte bunu görmek için daha kaç maç izlemen lazım.

Illa oynatacaksan da merkeze çek. Sonra neden kanatlar pert diye yakınıp duruyoruz.

sent via GSC

Adaletten bahsedipte Ömerin oynamasını nasıl eleştiriyorsunuz beyler? En son kupa maçında skora doğrudan etki etmiş 1 penaltı aldırmış 1 asist yapmış toplamda 7 asistle milyonlar dökülen adamlardan fazla skora katkı yapmış. Ömer kurtarıcı değil ama skora katkı yapan adamı da kesemiyorsun.
Çünkü adamlar kulağı ile mac seyrediyorlar normal!

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet çalık ne ya. Hoca sen ne yapıyorsun? Ahmet çalık'i hafta arası izledik ve Galatasaray formasınin ona ağır geldiğini gorduk. Ömer bayramı sol açık yapıyorsun. Adamda teknik yok, oyuncu geçme yok, nasıl sol açık yapıyorsun? Bununda mi suçu yönetim? Kendine çeki düzen ver Allah aşkına. Taraftara eziyet çektirmeye hakkin yok.

Bu kadro deplasmandan galibiyetle dönerse mucize olur ben
ilk yarıda konyanın gol bulup üzerine yatacağını
ikinci yarı kontradan bir gol daha bulup maçı kazanacağını düşünüyorum

tahmini skor 2-1 konya

Hizli kanat olmadigi sürece rezil olmaya mahkumsun. Bakiyorum kanatlar Feghouli-Babel'den Feghouli-Ömer'e gecis yapti. Pek bir fark yok yani.

Üstelik yine Feghouli'nin arkasinda Mariano var bugün. Saracchi'yi de kesip Nagatomo'yu oynatsana madem hepsinden memnunsun.

Mariano kesinlikle kalacak kalmama şansı yok diyordum Linnes berbattı çünkü, stoperde alamadığımız için bu kadro ile devam ederiz Nagatomo yollanır sadece.

Üst Alt