Konyaspor'dan Galatasaray'ı Küçümseyen Tweetler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor'dan Galatasaray'ı Küçümseyen Tweetler

Gelen gecenden tokat yiyip bizim mactan once saha kalkmalari tesaduf mu? Konya 10 mactir kaybederken eminim hakem hatalari olmustur bizim macta ki maci 2-0 kazaniyo olalim bi kart verilmesin hemen baslayacaklar aglamaya bu Konya'ya ozel degil evet bize bilenebilirler bu normal ama bu yaptiklarinin da ikiyuzluluk oldugunu soylemek normal.

Bunun neresi kucuk dusurucu.. Normal şeyler bunlar. Sonucta rakip takim. Yenmeden dönmeyiz o ayri. Bir Konyali olarak bugun cimbomun kazanmasını arzu ediyorum
Hiçbi maç öncesi böyle paylaşım yapmışlar mi acaba bu da önemli detay. Küçük düşürücü olmasa da maçı ne kadar önemsediklerinin kanıtı bu. Bizde böyle olmasını isteriz. İyi oynayan kazansın.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu paylaşımlarda herhangi bir küçümseme yok, sadece öz güven var. Yalnız hakemle ilgili demeçleri iyi niyetli değildi.

mac sonu konyasporlular

malatyahaber20180522_762065.gif

Hiçbi maç öncesi böyle paylaşım yapmışlar mi acaba bu da önemli detay. Küçük düşürücü olmasa da maçı ne kadar önemsediklerinin kanıtı bu. Bizde böyle olmasını isteriz. İyi oynayan kazansın.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bilmiyorum ustat. Konyasporun sosyal medyasini pek takip etmiyorum. Lakin buyuk takima karsi oynamak herzaman anadolu takimlarinda extra motivasyon getirir. Iyi olan kazansin tabi :) Gonlum cimbomdan yana

Üst Alt