Konyaspor'dan İmalı Galatasaray Paylaşımı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Konyaspor'dan İmalı Galatasaray Paylaşımı

Bu arada golu 4.dk'da yediniz. Hani 90+4 olur yani son 5-10dk olur cikaramazsin aglarsin, haksizsinda hani anliyorum anlaminda, bizde empati kurariz kizmayiz, sovmeyiz.

1- Orada hicbir faul yok sarj yok, ufak dogal temas var ki zaten o yuzden orada Mostapha.
2- Dakika 4 gol yemissin. Kart cart curt yok.
3- Hadi nas

Maçta hakemlik bişey mi oldu ki ? Taylan 'ı atamadı demiştim 2. sarı kartdan ama orda müdahalesi de yokmuş ki Taylan 'ın bunun haricinde gri bile diyebileceğimiz 1 pozisyon bile yok

Attığımız gol içinse bu yaygara Skubic&Sehic ikilisinin yaptığı hataya baksınlar Mostafa Mohamed dokunmuyor bile ikisine, resmen birbirini bozdu Konyasporlu 2 oyuncu

gonya zurnanın son deliği bile olmayan yıllar önce orda 1 sene okumuştum ordan bir anımı anlatayım ; bir mont sormuştum 120 lira diyen esnafa abi ben konyalıyım diyen arkadaşa madem gonyalısın o zaman 50 lira diyen bir sürü esnafı barındıran.Galatasaray formalı bir çocuğa 20 tane delikanlı gonyasporlu taraftara sahip olan, memleketim Bursaya artistlik yapa yapa gelipte götüne baka baka dönen rezil bir takımdır.Ciddiye almaya gerek yoktur

Bütün Anadolu kulüpleri zengin diye Koach'a yalakalık olsun diye gündem yaratıyorlar yalandan.

Bugün oynanan maçta hakemlik ne vardı? Yedikleri gol %100 gol ne faul ne başka bir şey.

Mustafanin golu tamamen skubic denen hiyarin malligidir taca kornere atabilecekken kaleci alsin diye bekliyor kaleciyle carpisiyor tertemiz buz gibi gol itiraz eden herkese girsin

Boş tribünlere oynayan bunun gibi parazit Anadolu takımları def edilse, 10 takımlı 4'er maçlı bir lig kurulsa Türk futbolu daha izlenilir olurdu.

@Konyaspor

Üst Alt