Kopenhag'dan Taraftarlarına Uyarı: "Biletlerinizi satmayın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kopenhag'dan Taraftarlarına Uyarı: "Biletlerinizi satmayın"

Kendi sahasında deplasman takımı konumuna düşmek istemeyen Kopenhag Kulübü, Galatasaray maçı öncesi bir açıklama yaparak taraftarlarını uyardı.

Danimarka ekibi bugün resmi siteden yaptığı duyuru ile Kopenhaglı taraftarların maç biletlerini Galatasaraylı taraftarlara satmamasını istedi.
"Parken Stadyumu'ndaki 2 Şampiyonlar Ligi maçında da sorun yaşanmadı. Son maç Galatasaray karşısında oynanacak ve sorun yaşanmaması için biletlerinizi koruyun. Biletler diğer maçlar gibi şimdiden tükendi. Bayern Münih ve Manchester United maçlarında Galatasaray taraftar gruplarının stadyumlara girdiğini gördük. Bunun yaşanmaması ve gruptan çıkma mücadelesinde takımınızı desteklemek için stadyumda yerinizi alın."

(Hürriyet)

Sevgili Danlar,
Bu açıklamalara kanmayın bu fırsat bir daha gelmez
50-100 €’ya aldığın bilete 500-1000 € verecekler, aptal olmayın
Hatta arkadaşlarınıza da haber verin, teşvik edin, 3-4 yılda bir gelecek bu cukkayı kaçırmayın
Sizi futbol mu kurtaracak, her türlü hayvani vergiyi uyguluyorlar, o zaman halin nedir diye soran yok, aa sen bizi tribünde destekledin biletini satmadın diye sanki indirim mi yapıyorlar, şimdi neymiş biletini satma diyorlar
Sat kardeşim, parasını verip almadın mı
Ananın ak sütü gibi helaldir
İstediğin gibi satarsın, o parayla da sana bunu layık görmeyenlere inat gider bir ihtiyacını karşılarsın

Birader sen de stadında barçalılara bilet sattın alakayı bulamadım ondan
Onlarda Katalonyalılardan korkacaksınız!!! mı diyecek güldürüyon beni
Ben en son 5-6 sene önce Galatasaray'ın maçını izlemeye gitmişimdir Tt Arena'ya.Barcelonalılar'a bilet satmam ihtimal dahilinde değildir belki Real Madrid veya Manchester United taraftarı olsa anlarım da Barcelona taraftarıyla işim olmaz benim reis yav :D

Ben en son 5-6 sene önce Galatasaray'ın maçını izlemeye gitmişimdir Tt Arena'ya.Barcelonalılar'a bilet satmam ihtimal dahilinde değildir belki Real Madrid veya Manchester United taraftarı olsa anlarım da Barcelona taraftarıyla işim olmaz benim reis yav :D
Sana demedim 1
Real United olsa bilet satacaksın yani?
Ve Galatasaraylıyım diye geziyorsun.

Bide 5-6 sene önce maça gitmiş vay be gs kimlerin desteğine kalmış

Sana demedim 1
Real United olsa bilet satacaksın yani?
Ve Galatasaraylıyım diye geziyorsun.

Bide 5-6 sene önce maça gitmiş vay be gs kimlerin desteğine kalmış
:D
mpWhhonVKyGODnq4fshICmKsYEDP20zMrY-wkxFxWTTo5Kr3XqShxNMwn4awKelm-UGfE_RE5A=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Üst Alt