Korkmaz Hoca, Aşık Yardımcı Olacak İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Korkmaz Hoca, Aşık Yardımcı Olacak İddiası

sene sonunda lucescu hoca bülent ile emre yardımcı olsun.

aslında emre yerine hasan şaş olsa daha ii olurdu.

ulan adnan polat'a saydırırdık ama adam hiç değilse rijkaard'ı falan getirdi bu dursun'da öyle bir vizyonda yok taraftar tepkisinden çekinmese yılmaz vural'ı çağırır eminim!!!

Bazı yorumlara gerçekten şaşırıyorum. Yahu önümüzdeki sezon başkan kalıp kalmayacağı belli olmayan adamın kimi getirebileceğini zannediyorsunuz? Mesela getirsin yabancı birini. Yeni gelen başkan istemezse yine kol gibi tazminat girecek. Durum daha da kötü olacak. Ayrıca hangi elle tutulur yabancı td şuan gelir takımın başına? Mantıklı yorum yapalım lütfen.

Bu dönem Bülent ile bir şekilde atlatılır, önümüzdeki sezona Allah Kerim. Sezon sonu yeni başkan mı gelir, yeni td kimi seçer, bunu hep birlikte görürüz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sene sonuna kadar yabancı td gelmesi doğru değil yönetim giderse hoca içinde sıkıntı olur.Ama sene sonuna kadar idare edecek isim kesinlikle Bülent olmamalı.

-Tapatalk-

3.5 yıllık sözleşme diyorlar neden bu kadar az, 35 yıllık yapalım Bülent Korkmaz yerli Ferguson olsun. Yönetim efsanelerimizle başarısızlığı bölüşmek istiyor. Bu seneyi harcadınız, gelecekten bari elinizi çekin.

Şu yaşadığımız günlerde Fanatik de Serdar Dinçbaylının haberi birazda olsa tebessüm ettirdi. 3.5 yıllık olacakmış. Tüm florya onun denetiminde olacakmış. Aşık olmazsa mustafa sarp yardımcısı olacakmış. Ulan :):)

zihniyet bu arkadaşlar.
yönetim futboldan zerre anlamıyor bunu ispat etmeye çalışıyorlar

başarısız oldu diye gönderilen adam tekrar geliyor başımıza.

Hacettepe maçı sonrası rıdvan demişti bülent hoca enkaz devraldı yoksa iyi hoca güzel hoca. bakın 5 maç sonra aynı konuşmayı yapacak. kadro iyi ama içi boş

Dursunun vizyonu bu kadar.
Anadolu kulübü gibi yönetilmeye devam ediyoruz

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

Bülentide 3 haftaya kovup bir sezonda 4 hoca kovarak rekor kırma peşinde dursuncuk

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kısa vadeli, sezon sonuna dek düşünülüyorsa buyursun gelsin.
Değil Dursun kralı gelse bu saatte vasat, vasatüstü antrenör getiremez bu takıma. Uzun vadeli düşünen hocalar bile bu takımı görünce hatırı sayılır bir bütçe ister. Dursun'un ne kadar duracağı da belirsiz. Antrenör transferini olası yeni başkana bırakmak daha makul.

hamitte cenazeye katılmış 2 yıl aradan sonra adamın yüzünü gördük ondada topal martı gibi degnekle dolanıyor ve bu adam 3milyon çalıyor bizden

Bülent kaptan çok iyi td olmayabilir ama Orhan'la falan kıyaslamamak lazım. Saygısızlık etmenin bir anlamı yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya zaten Bülent kaptan cok sevdigim futbolcularimizdan biri, ama teknik direktör olarak olmuyor be. Kücük kulüplerde bile tutunamiyor, burada da yine sonu ayni olacak demek istedigim buydu. Yine adama küfürler edilecek hakaretler edilecek, bunu istemiyorum ben.

Aynisi Hagi icin de yapildi.

ne bulent korkmazi kardesim ya adam td hayatinda neler yapmista yeniden! gsin basina geciyor, dursun sana simdi kufur edecem adami hasta etmeyin artik adam gibi yonetin su kulubu adam gibi teknik direktor getirin

19unda mali kongre var orda seçim kararı çıktı çıktı yoksa sadece bu yıl degil ömünüzdeki 2 yılda gitti demektir

seçim kararı içinse tek yol var idari açıdan dolmuşçunun ibra edilmemesi

Üst Alt