korkudan atletico maçına çıkmamak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

korkudan atletico maçına çıkmamak

sneijder ve musleranın da riske edilmemesi gerektiğini anladığım durum

ha bir de takımı ve ligi tanımak için zamana ihtiyacı olmayan şeklinde başlayan cümleler kuran medya maymunları.....

aynı kişi liderden 7 puan geride olup, önündeki zorlu 3 maçtan kötü sonuçlar aldığı takdirde yarıştan tamamen kopacak olan takımı devralmaktan korkmamıştır

Atletico maçına çıkmak , aslında bir teknik direktörün lehine değil mi beyler?

Düşünün zaten 3-0 yenilsen bile kimse yenildin demez ama 0-0 bitse bile, adam savunma iyi yaptırıyor falan derler en azından?

vay be adamın maçtan kaçmasını haklı bulanlar var? neden çıkmıyor peki bilelim de biz de hak verelim? yeni zellandadan eşyalarını mı toplayacak?

hani takımı zaten tanıyordu?

İddiamız kalmamış zaten. Mancini ile alakası yok.. O maç baya kritikti ama artık ancak 3.oluruz. Astana maçında evimizde yeneriz herhalde.

BqKW_IGCcAAV-a4.jpg

Yine yerli bir hoca ve yabanci bir hoca'nin farkli bakis acisini ispatlayan konu. Mancini geldigi gibi Juventus deplasmanina cikiyor cünkü resmi sekilde teknik adamimiz olmustu. Denizli ise cikmiyor. Her acidan farkli bakis acimiz var türk millet'i olarak.

Korkak iste. Asolan Galatasaray diyenlerin hepsi kendi egolarin pesinde. Islerine gelince Galatasaray, sonra da yok bana sunu bunu yaptilar filan triplerinde ler. BJK bunu kovdu, bu hala yalandan hastayim, ayriliyorum filmini oynadi. Diyorum ya bizim millet den bisey olmaz, ancak bos laflar, sirin gözükmek icin okadar laf dedi, ama At Madrid maci icin bir satir. Cikip yenilseydin, bisey demezim, yemin ediyorum. Zaten ne denilir ki ? Zaten ilk kararim ancak yeni yil daki kamp daki sonraki maclardan ancak bisey diyebiliriz.

Korkak sin, ve Galatasaray in yeni TD yine bir korkak TD. Hamza da korkak ti, fenere karsi hemen Umut ile baslamisti filan.

Üst Alt