Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu paronoya ortamında ortalığı şenlendiren başta sayın cumhurbaşkanı ve onun saz arkadaşları olmak üzere teşekkürü bir borç bilirim. SMS atmam ama baştan diyeyim.

En fazla vaka sayisinda 12.siraya yükselmisiz. Bu hizla Hollanda, Belcika ve Isvicre'yi geceriz maalesef. @Hidayet Sarıdağ

İşviçre nüfusa oranla vaka sayısı baya fazla sadece 8,5 milyon nüfusları var ama 15 bin vakaları var : 1 milyon kişiye 1,821 vaka düşüyor

İzlanda da böyle 364 bin nüfus 1086 vaka

Bizde ise 1 milyon kişiye 128 vaka düşüyor iyi bir şey bu.

Kasada son 10 milyar dolar kaldı 25 di virüs çıkınca 15 gitti yani anlayacağınız patlamak üzereyiz virüs olayı artıp daha çok maddiyat eklenince ne olacak acaba onu merak ediyorum kulüpler bağış istiyor falan diyorduk devletin bu duruma düşmesi resmen acizlik göstergesi 2020 de

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Geçen 6 saat toplantı yapıp litresi 30 TL olan kolonyayı yaşlılara dağıtmaya karar verdiler bugün 6 saat toplanıp az çok demeylim zekatları erkene cekelim diyorlar. Bunun 3.sünü hayal etmek isteyen etsin ben konulu filmin seçimini reyize bıraktım

Bağışın alt limiti var mi bilen söyledim kumbarada kalan 10 kuruşları toplayıp yarın yatırayım havale parasını çıkarırız en azindan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt