Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende 37.5 ateş var. Cuma burun tıkanıklığı ve ateş vardı pazartesi geçti aha kurtuldum dedim. Bugün titreme ateş ishal kusma oldu. Tırstım ama kontrole gidemiyorum.Bölgemdeki hastane Sadi Konuk Devlet Hastanesi. Oraya sağlam gidip corona olmadan çıkmam imkansız. Şuan evde odada steril olmuş vaziyette bekliyorum parol vb şeyler kullandım. Büyük geçmiş olsun sana ayrıca.
Kontrole gitme zaten, ara 184 u yonelndirsinler seni. Senin hastaneye başvurman olası hastalığı taşıman anlamına geliyor.
süreklilik yoksa 7 8 günden sonra gitgide etkisini geçirecek zaten rahatsızlık. Dikkat etmen gereken ateşi kontrolde tutman ve nefes sıkıntının olmaması.

Ama sen gene ara 184 u.

Geçmişler olsun

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bende 37.5 ateş var. Cuma burun tıkanıklığı ve ateş vardı pazartesi geçti aha kurtuldum dedim. Bugün titreme ateş ishal kusma oldu. Tırstım ama kontrole gidemiyorum.Bölgemdeki hastane Sadi Konuk Devlet Hastanesi. Oraya sağlam gidip corona olmadan çıkmam imkansız. Şuan evde odada steril olmuş vaziyette bekliyorum parol vb şeyler kullandım. Büyük geçmiş olsun sana ayrıca.

Nefes darligi olmadigi sürece bence cikma kapiya odada kal öyle

Agri kesiciler bol bol kullan,Biraz sabir gerekiyor Ama geciyor bi sekilde guclu durmaya calis

Doktor’a aradigin zaman zaten Seni hastahane’ye yönlendirmez Ama en azindan kullanman gereken ilaclari söyler sana

Gecmis olsun

bari haftada 1 saat falan açılsın şu berberler :mad:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum yav.

Berberler kapanmadan gitseydim keşke diyorum şimdi. Üşengeçlikten kapanmadan önceki Cumartesi gitmedim şimdi mal gibi kaldım ortada.

Bizim burada 20 Nisan dan önce de açılmaz, ki o zaman açılacak mı o da muamma. Bakıyorum arkadaşların arkadaşlarından falan berber biri çıkarsa ona gideceğim mecburen.

sent via GSC

Nutella da alacan mi

S5wGOQ.gif

Cok kotu surec yonettik hukumet zoruyla surec super yonetildi diye pompaliyorlar ama iki hafta sonra gorecegiz surec nasil yonetilmis newyork hastaliktan kırılıyorken seferler devam ediyordu bir hafta gec kapattik umrecileri saldik halkin arasina

Birde il vaka sayilari aciklanma gafletine dusuldu birde diyorki her ilde vaka var sayin saglik bakani 8500 vaka ile 3 vaka birmi simdi istanbuldan goc baslayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt