Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 234 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya kendisi hatırlamıyor. Kaleyi arkasına vermişti. girişten en sağdaki deniz kenarına masaya oturmuştuk. Her yer doluydu zaten şansti yer bulmamız. Tuborg bira içmisti daha ne hatirlayayim yani. 2 şer tane içip kalktık hatta. Ben 3 içmiş olabilirim saat 11 gibi kalkmış olmalıyız ki tekilacilar boştu. 2 saat falan da orda takıldık herhalde. Mustafa abinin adamik adlı barda.

GSCimbom Mobile App
Adamik barı ve Mustafa abiyi hatırlıyorum hatta güngör reyizi de hatırlıyorum da kumpirci mevzusunu hala daha hatırlayabilmiş değilim ;D

slm
1) virus konusunda gelismeler
2) monu
3) ligler ne zmn baslayacak
4) vasfiyle ilgili degerlendimelerin
Astrolog ablalar ve abiler de 2021den once bitmez diyo genelde.haziranda etkisini yitirir,rahatlama olur insanlarda ama ekimde 2.dallga gelebilir diyolar. Menude kek,kurabiye var.ligler mayisin 3.haftasi baslar.trabzon puan kaybedecek,liglerin basladigi hafta...ruyamda gordum.vasfi sevdigim bi gardesimdir

Hala kafayı yememen beni şaşırtmakta, ben iyi değilim bikaç gündür.
Ben içiyorum ama ara verdim dün biraz abartmışım. Ek olarak anno 1800 diye bir oyun oynuyorum dikkatimi dağıtıyor, corona ile ilgili sadece yüzeysel düzeyde haber takibi yapıyorum. Çok kötü değilim yani anlayacağın bir kaç hafta daha deviririm rahatlıkla.

B12 seviyelerini biliyor musun ? Daha önce çok başka bir mevzuda da hatırlayamamıştın, hafızanda sıkıntı var gibi :D
2 sene önce B12 değerlerimde sıkıntı vardı ve ilaçla eksiklik giderilmişti. Yaklaşık 2,5 ay önce kan testi yaptırmıştım ve değerler büyük çoğunlukla normaldi. Normal olanların arasında B12 de vardı. Yani bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum kardeşim. Hatta 2 ay önce de genel bir kalp checkup yaptırdım. EKG, Efor vs... hepsine girdim normal çıktı. Göğüs hastalıklarına da gitmiştim solunum testi, röntgen vs... hepsi temizdi. Bunları neden anlattım şimdi onu da bilmiyorum.

Bunu okuyunca ben de şok oldum. Bu kadar da olmaz.
Ulan yerleşik hayat yasiyan insan sayısı 170 bin civarında. Neredeyse bi o kadar insan gelmiş. Çok büyük rakam. Hiçbise yapmasa bu insanlar yeni geldikleri içinn alışverişe gidecekler. Orada bu salgını yayma ihtimalleri çok çok fazla. Uzun süre gelmedileri için evlerinde farklı problemler de çıkacak. Su elektrik vs.

Valla bitmişiz ya. Diyorum ya 1 ay sonra İstanbul daha güvenli yer olur.

Tek önlem de torba kavşağında ateş ölçümü. Başka da bise yok. Geçmişler olsun.

GSCimbom Mobile App

2 sene önce B12 değerlerimde sıkıntı vardı ve ilaçla eksiklik giderilmişti. Yaklaşık 2,5 ay önce kan testi yaptırmıştım ve değerler büyük çoğunlukla normaldi. Normal olanların arasında B12 de vardı. Yani bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum kardeşim. Hatta 2 ay önce de genel bir kalp checkup yaptırdım. EKG, Efor vs... hepsine girdim normal çıktı. Göğüs hastalıklarına da gitmiştim solunum testi, röntgen vs... hepsi temizdi. Bunları neden anlattım şimdi onu da bilmiyorum.
Hahahahahahahaha sanki öleceksin dedik yav alt tarafı B12 eksikliği olabilir mi acaba diye şey ettik. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt