Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 370 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün otobüs yolculuğu yaptım adam 1 saat boyunca sürekli öksürdü durdu arada baktım öksürürken maskeyi indiriyor sonra geri takıyordu. En son dedim kardeşim öksürürken maskeyi indiriyorsan takmanın ne anlamı var diyorum maskeyi tekrar ağzıma götürüyorum maskeye mikrop mu bulaşsın hem siz maske takıyorsunuz bir şey olmaz diyor en son kavga dövüş adamı arkadaki boş koltuklara gönderttim. Bu kafa yapısıyla baş etmek zor
Cehaletle mücadele etmekten daha zor bir sey yoktur.

WhatsApp Image 2020-10-13 at 18.42.22.jpeg
Bu konudaki sayıların önemi yok hayali sayılar üzerinden konuşuyoruz hep, online eğitim tartışması yapmışsınız madem size denk geldiğim bir soruyu sorayım cevap verin

Okullar açılacakmış tamamen. Şuan vaka sayısını açıklarsalar muhtemelen kısa çaplı infial olacak. Planları darbe alacak. Riske girmek istememiş olabilirler.

Virüs hakkındaki belirsizlik çok can sıkıcı. İyileşme sonrası ne kadar hasar bıraktığı, toplumsal bağışıklığın ne derece efektif olacağı, ne yönde mutasyon geçireceği vs belirsiz. Belirsiz bir düşmana karşı ekonomik zayıflıktan dolayı oldukça gevşeğiz. Bursa'da ciddi manada bir gevşeklik söz konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt