Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 374 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Corona korum ona, diye bir slogan atıp, bütün dünyayı gezesim var.

Tamam riskli grupları kollayalım, yaşlıları izole edelim ama gençleri ve çocukları evde tutamayız.

İkinci lockdown'a kesinlikle uyulmayacak.
Millet yine sokağa çıkacak.

Gscimbom mobil

Corona korum ona, diye bir slogan atıp, bütün dünyayı gezesim var.

Tamam riskli grupları kollayalım, yaşlıları izole edelim ama gençleri ve çocukları evde tutamayız.

İkinci lockdown'a kesinlikle uyulmayacak.
Millet yine sokağa çıkacak.

Gscimbom mobil
Yapma bunu yapma!

Mayista Filipinlere gidecektim, koronadan dolayi gidemedim. O bileti kasimda (1-24) Thailand olarak degistirmistim, gecen hafta oradan haber geldi gidemeyecegimize dair. Simdi 2021 e erteledik.

Para iade de yapmiyorlar arkadas...

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okullar açılacakmış tamamen. Şuan vaka sayısını açıklarsalar muhtemelen kısa çaplı infial olacak. Planları darbe alacak. Riske girmek istememiş olabilirler.

Virüs hakkındaki belirsizlik çok can sıkıcı. İyileşme sonrası ne kadar hasar bıraktığı, toplumsal bağışıklığın ne derece efektif olacağı, ne yönde mutasyon geçireceği vs belirsiz. Belirsiz bir düşmana karşı ekonomik zayıflıktan dolayı oldukça gevşeğiz. Bursa'da ciddi manada bir gevşeklik söz konusu.
Okullarin acildiktan sonra tum sayilari verip bakin actik vakalar artti plani var muht.
Millet patir patir hastalik kapiyormus okullarda

Babam ikinci kez pozitif çıktı , ne arayan var ne soran.
Şu gün tekrar test yapılacak filan denmedi.

Hadi biz kendimiz yönetebiliyoruz , çalıştığı yer dolayısı ile test olabiliyor.
Ne garip iş anlamadım.

1024xauto.jpg

2026 vaka varmış bugün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt