Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niet overzichtelijk, nauwelijks iets om te eten, behalve italiaans en friet. Medewerkers zijn amateurs, vlieg al meer dan 15 jaar via Dusseldorf, nooit problemen, en hoef die Nederlanders niet te zien, die staan te popelen om op vakantie te gaan, veel kinderen etc.

hollandaca sanki almancaya benziyor gibi...

translate falan kullanmadim ama havaalani karisik, yemek cesidi cok yok, calisanlari amatör, 15 yildir düsseldorftan ucuyorum, cok cocuk var falan .. dogru mu üstad?

İstanbul’un vaka sayısı Türkiye’nin %40’ına, Ankara’nın 5 katına eşitse, Malatya’nın vaka sayısı İzmir’in 1/3’ü ve Antalya-Sinop vaka sayısı farkı 37 ise, Bursa’nın vaka sayısı, Çekmeköy’ün kaç katıdır?

Hepsini anlarım da bir ülkenin Sağlık Bakanı nasıl virüslü olur yav? Avrupalıların bilim, teknoloji ve sanatta ne kadar ilerdeyse sosyal hayatta da o kadar andaval olduğuna kanaat getirdim şu süreçte.

Ondan tam emin olma bence
Sabunla el yikamak benim cevremde pek yaygin degil gibi
Mesela kiminle disarda takilsam, yemek yemeden önceden elini yikamaz
Disarda her seye dokundugu ellerle yemek yiyorlar mesela
Kiz erkek fark etmiyor
Türkiyede de gözlemlemistim ben bunu
Yemekten önce her zaman el yikanmalidir benim icin

Simdi bunu bile yapmayan birisi taharet sonrasi ellerini iyice yikar mi? Burasini da sen düsün.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Ben öyle Avrupa'nın da medeniyetin de ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt