Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan yeter şu kçö yü uzat artık iliğim kurudu avmyi kapatma ama 7de evde ol de lan 10-18 çalışıyoruz ne saat doldurabiliyoruz ne haftalık gün yeter artık yav ücretsiz izin kullanmaktan imanım gevredi kirayı da reis ödesin ay sonu

Lan yeter şu kçö yü uzat artık iliğim kurudu avmyi kapatma ama 7de evde ol de lan 10-18 çalışıyoruz ne saat doldurabiliyoruz ne haftalık gün yeter artık yav ücretsiz izin kullanmaktan imanım gevredi kirayı da reis ödesin ay sonu
ya benim merak ettiğim saat 19:00'da İstanbul gibi bir yerdeki o olağan insan akışını nasıl kisitlayacaklar. Tamam mahalledeki ayşe teyze evinde otursun ki zaten normal pandemik kurallarında oturuyordu. Kalabalığı oluşturan kişiler çalışan kesim e özel sektöre gore bir kural koyulduğu yok.
Hayır bakin çalışıyoruz demek için yapilan isler bunnlar hayret ediyorum.

ya benim merak ettiğim saat 19:00'da İstanbul gibi bir yerdeki o olağan insan akışını nasıl kisitlayacaklar. Tamam mahalledeki ayşe teyze evinde otursun ki zaten normal pandemik kurallarında oturuyordu. Kalabalığı oluşturan kişiler çalışan kesim e özel sektöre gore bir kural koyulduğu yok.
Hayır bakin çalışıyoruz demek için yapilan isler bunnlar hayret ediyorum.
Aynen öyle yani 19 yaptın da noldu 6-7 arası her yer cehenneme dönecek şimdi de

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Türkiye'de de kullanılan Çin'in Sinovac ve Rusya'nın Sputnik V aşısının, Avrupa İlaç Ajansı'nın (EMA) aşı pasaportu için onayladığı aşılar arasında yer almamasının nedeninin ticari olduğunu söyledi. Ceyhan, "Bunun ticari nedenleri var çünkü diğerleri ya AB'de üretiliyor ya da ABD'de. Bir diğer neden de Çin'den biyolojik ürün alırken en büyük sıkıntı, verilerini açıklamıyorlar ama ticari kavga, pazardan pay alma kavgasının da bunda etkili olduğunu kabul etmek lazım" dedi.​

Yasak saatini akşam 7ye çekmeleri mantıklı aslında bunun tek sebebi millet evlerde iftar buluşması yapamasin çünkü bizim millet iftar buluşması yapmayı çok sever bu merette en çok evlerde bulaşıyor zaten

Türkiye
Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 19.108.496
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 11.424.161
2.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 7.684.335

Almanya
Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 18.684.873
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 13.567.817
2.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 5.117.056
Türkiye
Toplam Yapılan Aşı Sayısı: 19.268.438
1.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 11.552.992
2.Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 7.715.446