Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Peder almana vurdurdu dün. Hiç yan etki yapmamış. 55 yaş üstünün eşlerine yapmamaları çok saçma ama 60 yaş üstünün eşlerine yaparlarken

İroni filan degil gercek 65 binden 40 bine bu kadar kisa surede asla rakamlar dusmez tuikin acikladigi enflasyon rakamlari gibi bir tusa bas degistir daha gecen hafta covidden bi yakinimiz oldu olum raporunda covid yazmiyordu sorduk neden covid yazmadiniz diye cevap ilgincti devlet ona karar veriyor denildi

Ben ironi yaptım renktas ilk postumda onu kastediyorum

Ya arkadaş anlamıyorum, bir çok sektör ve bir çok iş yeri kapalı ve mağdurken, alışveriş için açık olan zincir marketler de, hafta içi, hafta sonu fark etmeden kasada müşteri ile 2 saat indirimli ürün laklağı yapıp kuyruk uzatıyorlar, bu nasıl bir rahatlık, vurdumduymazlık ve şımarıklıksa.

Bugün bir tanesinin üstünden fena geçtim, geçince kasaların işlem hızı birden 4 kat arttı.

Allah mağdur olan sektörlere cidden sabır versin.

Çaışanların suçu yok ki ne yapsınlar

Eline izin kağıdı alan dışarıda yav bu iş kapanma ile filan bitmez ,bitmeyecek.. bu yanına koyduğumun virüsü mutasyona uğrayacak öldürmüyor diyecekler kendi kendine yok olacak yada 50-60 milyon kişiyi aşılamamız lazım. Tüm yaşlıların çocukların esnafın herkesin psikolojsii bozuldu artık yeter sss virüsünü artık.. (not bende iyi değilim)

Üst Alt