Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hmm. Bana fitil olarak verdiler. Ondan sanırım.

sırf hasta olduğun için seni üzmeyeyim dedim ve bu tatsız şakana su kattım. geçmiş olsun :D ama sorum ciddiydi :D
favi bende garip bir semptom yapmadı.

favi ile ilgili yapılan haberlerin çoğu asparagas ve hatta zarar verici.

elimizde erken dönemde virüsü öldürebilecek yada gücünü zayıflatabilecek tek antiviral ilaç.ulaşılabilir ve devlet bedava veriyor.

favi bende garip bir semptom yapmadı.

favi ile ilgili yapılan haberlerin çoğu asparagas ve hatta zarar verici.

elimizde erken dönemde virüsü öldürebilecek yada gücünü zayıflatabilecek tek antiviral ilaç.ulaşılabilir ve devlet bedava veriyor.

Kesinlikle haklısınız. Millet muhalif olacağım diye ne b.k yediklerinin farkında değiller. Daha bugün ilaç kullanmayı reddettiği için fenalaşıp ölen birinin haberini daha aldım.

TBB kadar muhalif bir kurum var mı; yok! İktidar kapatmak için elinden geleni yapıyor. TBB bile o ilaç için kötü tek bir yazı yazmamış ama WhatsApp Bilim Kurulu Üyeleri ilaç hakkında saçma sapan yazılar yayınlıyor ve insanların beynini yıkıyor.

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs hastalarının yakın temaslılarında 14 gün olan karantina süresini 10 gün olarak güncelledi.

SON DAKİKA! KARANTİNA SÜRELERİNDE DEĞİŞİKLİK // SEMPTOMSUZ TEMASLININ KARANTİNASI PCR'SIZ 10. GÜN BİTECEK

SON DAKİKA! KARANTİNA SÜRELERİNDE DEĞİŞİKLİK // PCR SONUCUNA GÖRE İSE 7. GÜNÜN SONUNDA KARANTİNA BİTEBİLİR

SON DAKİKA! KARANTİNA SÜRELERİNDE DEĞİŞİKLİK // YAKIN TEMASLI ÇALIŞANLARIN 8. GÜNDE İŞE DÖNÜŞLERİ SAĞLANABİLİR

Bu tat ve koku kaybı yaşayan arkadaşlar tat ve koku komple gidiyor deniyor ya yani limonu soğanı yediğinizde böyle bir ekşime burma bile mi yok yokss direk tadı mı yok sadece psikolojim bozuldu 5 gündür

Çok büyük gelişme insanlarda başarı sağlanırsa bu iş biter Nobel ödülü getirir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu aralar roberto petrella diye skndrk bi italyan doktorun videosu dolaşıyor wplarda reis. Herkes de paylaşıp aha ben demiştim adam da aynısını söylüyor aşı yaptırmıcam diyor. Ortada büyük bir mallık salgını var kapan direk gerizekalı oluyor galiba

Üst Alt