Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 377 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 haftada mayıs ortasına geldik. Aşı bakanı aşı aşı diyeceğine ağzınızdaki maskelere sosyal mesafeye dikkat edin gevşemeyi dese bugün bu sayılarda olmazdık.
İnanılmaz bir rehavet var kimse maske takmıyor, kimse mesafeyi sallamıyor.

Hadi şimdi 17 gün tık bakalım insanları, kafeleri/restaurantları kapat.
Bu sene de eğitim yalan olacaktı zaten de bu artık kesinleşmiş oldu.
Cümleden geçmiş olsun.

Aşı karşıtlığının sistematikliği midemi bulandırmıyor değil. Umarım sosyal medyada örgütlenen 3-5 kişidir.
Çalıştığım iş yerinde bile var birkaç tane. Milleti de etkiliyorlar. Bunlar yüzünden 2.dozu yaptırmayacak arkadaşlar var. Saçmalığı anlatmaya çalıştım ama aynı boş lafları söyleyip duruyorlar. 2 yıl sonra ne olacağını nerden bilecekmişiz. İlk dozlar faz çalışmalarında yapılalı yıl oldu. Yıl kesmiyor 2 yıl diyorlar. 2 yıl dolar 5 yıl sonra görelim derler. Delirecem

Aşı vurulduğunuz gün alkol alıp almama ile ilgili bilimsel bir araştırma var mı? Yorum değil bilimsel bir bilgi soruyorum:)
Bilimsel olarak bir ara denk gelmiştim aşı olduktan sonra karaciğer tam kapasite çalışmaya başlıyor alkol içildiği zaman da karaciğere yük biniyor böylelikle aşının etkisi hafiflemiş oluyor tam anlamıyla aşı beklenilen etkiyi gösteremiyor.

Biontech bugün Delta varyantı veya diğer varyantlar için 3.doz aşı olunmasını gündeme almış koruyuculuğu arttırıyormuş muhtemelen 3. doz biontech aşısı için Şubat-Mart ayını buluruz tabi önce aşı olmayanların da olması gerekiyor belki bittikten sonra 3. doz için tekrar ülke olarak talep edilir.

Telefonların bataryalarının kullanım süresi bir müddet sonra biter ki insanlar yeni telefon alsın

Uğur beyin aşısıda böyle heralde kullanım süresi bitince yeni doz gerekiyo

Anlaşılan uğur beyin insafına kaldık

Üst Alt