Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2. dozu yaptırırken ertesi gün izinli olduğunuz bir güne randevu almanizi oneririm

Ben ilk doz gibi olur bi kol ağrısı hissederim saniyordum dün vurdurdum

Sabah uyandigimda hemen hemen bütün yan etkileri yasadim yataktan da zor kalktim, ağrı kesici de icmeyin diyorlar bütün gün dinlenmeden nasil gececek bilemiyorum

Pazar tatiliniz varsa cumartesi sabah 10-11 gibi vurdurmanizi onermekteyim

Eşimle aynı anda 2. doz biontech aşımızı olduk perşembe akşamı. Ben de çok şükür yan etki yok. Eşimde ise dün halsizlik, ateş ve ağrı yaptı.
84 yaşında babaannem -sağlık durumu çok iyi olmamasına rağmen- 2 doz sinovac 1 doz biontech oldu hiçbirinde en ufak yan etki göstermedi. Hasılı kelam kişiye göre değişebiliyor bu yan etki mevzu.

Aşıyı olduktan sonra ilk 20 dk hastanede bekleyin, araç kullanacaksanız bir miktar daha bekleyin. Korkacak bir şey yok ama tedbir de her zaman iyidir.

26sında oldum aşı bende ekstra olarak vücutta sivilce oluşturdu ve dün aşıdan mı bilmiyorum mideyi üşütmüşte olabilirim 3 kez falan istifra ettim ve hala uyuyamadım dünden beri

26sında oldum aşı bende ekstra olarak vücutta sivilce oluşturdu ve dün aşıdan mı bilmiyorum mideyi üşütmüşte olabilirim 3 kez falan istifra ettim ve hala uyuyamadım dünden beri
Uyuyamama problemi bende de oldu

Çarşamba sabah kalktığımdan beri adam akıllı bu gece uyuyabildim ama rahat 10 kez kalkmışımdır rahat uyudum dememe rağmen

2 gündür gözler kapalı ama bilinç açık şekilde yataktaydım vallahi. Bir de sıcaklar var uyuyamıyosun delirmek üzereyim

Uyuyamama problemi bende de oldu

Çarşamba sabah kalktığımdan beri adam akıllı bu gece uyuyabildim ama rahat 10 kez kalkmışımdır rahat uyudum dememe rağmen

2 gündür gözler kapalı ama bilinç açık şekilde yataktaydım vallahi. Bir de sıcaklar var uyuyamıyosun delirmek üzereyim

Ben ilk 2 gün toplamda 2 saat uyuyabilmiştim ama bugün uyuyamama nedenim muhtemelen midemi üşüttüm, yeni yeni kendime geliyorum

2. Dozun etkileri bende şöyle oldu kol ağrısı baş ağrısı sivilce ve uykusuzluk

arkadaşım evini satışa çıkardı. evi görmeye gelenlerden aşı sertifikası istiyor. emlakçıya da tembihlemiş, aşı olmayana evi göstermiyor :ROFLMAO:

yani aslında devletin aşıyı zorunlu hale getirmesine gerek yok. biz sivil toplum olarak kararlı durup bu aşı karşıtı dallamalara taviz vermezsek seve seve aşı olacaklar.

Evet arkadaşlar ikinci dozumuzu da vurdurduk an itibariyle. Hayırlı uğurlu olsun.

Bir iş arkadaşıma göre ikinci aşıyla tamamen devletin kontrolü altına girmiş bulunmaktayım şu an. Devlet daha doğrusu dünyayı yöneten arka plandaki büyük güçler aşıyla bizlere Nanorobotlar enjekte ediyorlarmış. Evet. Bu nanorobotlar vücudumuzun enerjisiyle çalışıyormuş ve zihnimizi okuyormuş ve gördüklerimizi de kaydediyormuş. Bu bilgileri de yakında tamamen yaygınlaşacak 5G internet ağıyla anında depolayacaklarmış. Böylece attığımız her adımdan düşündüğümüz herşeyden haberleri olacakmış.

Ben yandım sen yanma kanki @Oğuzhan Aşı Ol , sakın vurdurma. Bu nanorobotları vücudundan uzak tut.

Evet arkadaşlar ikinci dozumuzu da vurdurduk an itibariyle. Hayırlı uğurlu olsun.

Bir iş arkadaşıma göre ikinci aşıyla tamamen devletin kontrolü altına girmiş bulunmaktayım şu an. Devlet daha doğrusu dünyayı yöneten arka plandaki büyük güçler aşıyla bizlere Nanorobotlar enjekte ediyorlarmış. Evet. Bu nanorobotlar vücudumuzun enerjisiyle çalışıyormuş ve zihnimizi okuyormuş ve gördüklerimizi de kaydediyormuş. Bu bilgileri de yakında tamamen yaygınlaşacak 5G internet ağıyla anında depolayacaklarmış. Böylece attığımız her adımdan düşündüğümüz herşeyden haberleri olacakmış.

Ben yandım sen yanma kanki @Oğuzhan Aşı Ol , sakın vurdurma. Bu nanorobotları vücudundan uzak tut.
Ben çip olayı ile büyük resmi görenlerden değilim üstad :) Çekindiğim konu uzun süre zarfında vücut da ne gibi etki bırakabilir?Yan etkisi ne olur?2 sene geçsin de düşünürüz.

Sence suan niye bilgisayarlar icin chip eksikligi var dünyada? Asilara anca yetistiriyorlar ve Notebooklara falan chip kalmiyor

Üst Alt