Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 425 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Virüs insanları bir yandan hasta ederken, diğer yandan da bulaşmasa bile hastalık hastası ediyor. Gerçekten sinir bozucu. Son dönemdeki tempodan, yoğunluktan olduğundan eminim olduğum halsizlik/yorgunluk var bir süredir. Ateş, eklem ağrısı, kas ağrısı, öksürük, nefes darlığı vs en ufak bir şey yok ama acaba covid mi oldum paranoyaklığı yaşıyorum sürekli.

yakın zamanda covid geçiren renktaşlar semptomlarınız arasında baldır/kasık ağrısı var mıydı. 2 3 gündür fena ağrı çekiyorum bacaklarda fena bir güçsüzleşme var. yine farkında olmadan covid mi oldum yw

Yusuf geçmiş olsun. Arkadaşın alıntısıyla gördüm mesajı şimdi. Ben de kas ağrısı falan yok yazdım ama benim de iki baldır eşit oranda ciddi olarak ağrıyor. Kasıklarda bir şey yok. Pazar günü sağlam yorulmuştum evle ilgili bir mevzudan dolayı, ben ona bağlamıştım. Yok dimi covidle alakalı bir sıkıntı?

Yusuf geçmiş olsun. Arkadaşın alıntısıyla gördüm mesajı şimdi. Ben de kas ağrısı falan yok yazdım ama benim de iki baldır eşit oranda ciddi olarak ağrıyor. Kasıklarda bir şey yok. Pazar günü sağlam yorulmuştum evle ilgili bir mevzudan dolayı, ben ona bağlamıştım. Yok dimi covidle alakalı bir sıkıntı?
üstat hiç bilmiyorum valla yukarda yazdığın gibi ben de paranoyaklaştım. her halsizliği kırgınlığı korona bağlıyorum. bu aralar biraz kilo aldım baldır/kasık ağrılarını ona yoruyorum

Yav bu Turkovac icin Turkiyede acil kullanim izni cikmis, ama ben hicbir yerde trial sonuclarini falan goremiyorum. Efektifite hakkinda bilgiler paylasildi mi. Yuzde kac koruma sagliyor.

Turk Tabipler Birligi de bu sorulari sormustu. Gercekten ilginc bir durum bu asi konusunda boyle sessiz kalmalari. Hocam bir bilgin var mi @Melih Peker

Rakamlar feci yav bu ne böyle şu an böyleyse şubatta falan kaç olur kim bilir. Eğer eski varyantlardan önemli ölçüde hafif seyirli değilse sıçtığımızın resmidir, bir kaç haftaya ak g.t kara g.t belli olur. 11 milyonluk yunanistan 36 bin vaka açıklamış olaya bak.

Üst Alt