Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 447 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
normalleşmede iyi haber tabii ki fakat pesimisti oynamış gibi olmyayım

tam yıl dönümü gibi 2 yıl içinde Hayat - Coivd - hayat duruyor - Omicron - Savaş - Covid hafifliyor. ki çok yakın aylarda (yılbaşı sonrası) rekor vaka ve ölüm yaşamadık mı ?

bu kısmıda enteresan geliyor. inşallah tamamen bitme sürecindeyizdir.

normalleşmede iyi haber tabii ki fakat pesimisti oynamış gibi olmyayım

tam yıl dönümü gibi 2 yıl içinde Hayat - Coivd - hayat duruyor - Omicron - Savaş - Covid hafifliyor. ki çok yakın aylarda (yılbaşı sonrası) rekor vaka ve ölüm yaşamadık mı ?

bu kısmıda enteresan geliyor. inşallah tamamen bitme sürecindeyizdir.
Aksine bu kalıcı olacağına işaret.

Herkese bulaşmasını istiyorlar.

Kısıtlama mı vardı ki. Açık alanda zaten kimse takmıyodu ki, elinde kolunda taşıyodu insanlar. Bu toplantının amacını anlamadım, yeni ne öğrendik biz.

Olayın bittiği filan yok, halen bulaşıcılığı devam ediyor, çevremde ikinci kez yakalananlar da oldu yakın geçmişte, -bir iki ay evvel-.

Öngörüldüğü gibi, artık herkese bulaşması bekleniyor.

Bize uğramadı şimdilik.

Yahu tamam da şimdi kapalı alanlarda sürüsüyle takmayan bibokolmazcılar olacak, bari oralara girince takmak zorunlu deseydiniz. Adamlarin keyfine bırakılmaz milletin sağlığı.

Kısıtlama mı vardı ki. Açık alanda zaten kimse takmıyodu ki, elinde kolunda taşıyodu insanlar. Bu toplantının amacını anlamadım, yeni ne öğrendik biz.

ben valla markete girdiğimde kalabalıksa ses çıkarıyorum götgötesiniz 2 dk bari takın şu zıkkımı diye - insanlar aman diyip hemen takıyorlar.

görüpte sessiz kalma "banane" mantığı bizim milletinki.

şimdi desem "ya hade ordan" deme hakları oldu :D

Üst Alt