Korsan Yıldızlı Logo Kullanan Sözcü Gazetesi'ni Kınıyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Korsan Yıldızlı Logo Kullanan Sözcü Gazetesi'ni Kınıyoruz!

Fl3S8UpXwAIM3Cd

Tüm Galatasaraylılar korsan logo paylaşımcısı medya organını protesto etmeli ve takipten çıkmalıdır.

Öyle protesto ile olmaz bu iş. Yönetim nezdinde bir girişim olmalı ve tff yaptırımı olmalı. Biz alsak ne almasak ne. Adamlar bunu bile isteye yapıyor zaten. Yargıya taşınabilir eğer bir zemin bulunursa yasal açıdan mesela. Kendi adıma 1 kuruş vermedim böyle paçavralara o yüzden katılıp katılmamak birşey ifade etmiyor. Gazete mi kaldı.

Ya bu ülke (yada fbliler) niye böyle? Tabiiki vatandasta piskinligin sonuc verdigini düsünerek baskalainin hakkini yiyerek, saygi göstermeyerek isini yürütmeye calisacak...

Sözde ülkenin akil gazetesi ve mevcut hükümetin adaletsizliklerini en carpici sekilde yazan gazete.

Hoca cemaat misali gider bu isler böyle...

Belkide dogru olan hic reaksiyon göstermemek ve artik sinirlenmemek. Birsey degismiyorki. Ne Adalet var, ne adaleti savunan... Baskalarini adfaletsizlikle suclayan bile adaletsiz...
Icimdeki Galatasaray virüsünü ameliyatla aldirabilsem hemen yapardim ve herhangi bir kuzey liginden takim tutardim valla...

Üst Alt