Kostas Tsimikas Galatasaray'ın Gündeminde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kostas Tsimikas Galatasaray'ın Gündeminde

Leipzig'den 1 buçuk yıllığına kiralanan Marcelo Saracchi'nin sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Leipzig'in 5 milyon Euro'luk bonservis talebine olumsuz yanıt veren sarı-kırmızılı kulüp, sakatlık sorunları nedeniyle Saracchi ile devam etmeyecek.

Yeni sezon için sol bek arayan Galatasaray rotasını İngiltere'ye çevirdi.
Crystal Palace ile sözleşmesini uzatmayan Van Aanholt ile temas kuran sarı-kırmızılıların gündemine bir isim daha geldi: Kostas Tsimikas.

Mehmet Ozcan

1615978531317.png

Son düzenleme:
Gedson gibi Seri & Lemina & Andone gibi kiralayıp 6 ay sonra 1 yıl sonra hiçbir şey olmadan arkasından bakacağımıza bonservisli oyuncu alalım artık

Hala inatla Y.Moreno 'nun transfer edilmesini istiyorum Amavi & Bertrand & Aanholt & Alioski bir sürü sözleşmesi biten sol bek var bonservisi konusunda anlaşabilirsek Saracchi var

Tutup 13 mil.€ bonservis ile Liverpool'a gitmiş adamın peşinde olmaya gerek var mı gerçekten ?

Önce 6 -8 - 10 numara bulun sonra beklere bakarsınız takımın heryeri eksik

6 numara yok
8 numara gedson var ama bence yok sene sonu geri döner
10 numara belhanda gitti oda yok
sag bek yedlinde linneste beş para etmez yok
sol bek saracchi gitti yok
Sağ açık feghouli ile olmuyor umarın sene sonu gider oda yok.

Muslera Marcao Onyekuru Muhammed

Lyundama da umarım sene sonu gider pimi çekilmiş el bombası gibi.

Fenerle dalga geçiyoruzda bizede net 7 adam şart

Simdi norwich maci ozetinde izledim sadece bu arkadasi.videoda etkili durantop,korner kullaniyor,şutu var ve hep hücumdaydı o 5 dklik ozette.1 de kafayla asist yapti maneye.harika bi mac cikarmis sanirim.5 dklik videoda bu kadar hücumda olup etkili olan bi solbek...dusmez bize

1.75 yıllık ücreti varmış aynı onu öderiz, 8 milyon opsiyon koydururuz 2 milyonda kiralama veririz diye tahmin ediyorum.
Bir görüşme daha olacakmış temsilcisi ile ordanda onaylanırsa başka sol bek piyasaya çıkmazsa bu rakamlara gelecek sanırım.

edit: piyasada süper sol bek pek yok o yüzden kazımcanıda çok tıkamayacak birini alabilir bizimkiler.
Sınır belli değil ayrıca o yüzden kiralığa gidebilirler opsiyonlu.

Üst Alt