köstebek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

köstebek

Tc alsak nolacak Tc no da tuttuğu takım mi mevcut sanki. Yada farklı takım forumlarına kayıt olma suç mu?
Bu işin önüne geçmek imkansız.
Bana kalsa düzgün de anlaşabilse üyeler her takım taraftarına açmak en mantıklısı ama anlaşamıyoruz nr yazık ki. İletişim, empati hiçbise yok üyelerde. Yada gelen arıza çıkarmaya geliyor olmuyor.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence en kestirim yol antuda yaptiklari gibi gmail/hotmail/yahoo disinda parali mailadresleriyle kayit olur. Su anki durumla fake mailhesabi acip oradan fake forum kayidi kolaylasiyor. Ama parali mail hesaplari kisitlamasi gelirse kostebekler icin bu adim zorlasir kanisindayim

Parali mail hesabi olmayan ne yapsin

Guzel soru ustat. Aslinda bilinen mail siteleri dışında baska mail sitesi arayip kullanarak bu durumu asabiliriz. Aklima suan 2-3 tane geliyor. Burda paylasmayi uygun görmüyorum, kuslar ve art niyetlilerde kullanir diye. Aslinda birçok tanidik olmayan mail sitesi var. Sadece bunlar pek bilinmediği icin kostebekler icin fake hesap acma durumu bir nebze zorlasiyor, sahtekarlari arayisa yönlendirdiği icin. Gercek galatasaraylilar herturlu bulur bu imkanlari.

Bakiniz Antu. Adamlar bu sistemle calisiyor. Ha tabi hala aralarinda köstebek vardir, o ayri. Hicbir zaman engelleyemezsin

Üst Alt