Krasiç: "Galatasaray’a gol atarsam çok güzel olacak" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Krasiç: "Galatasaray’a gol atarsam çok güzel olacak"

Cevap: Krasiç: "Galatasaray’a gol atarsam çok güzel olacak"

Galatasaray'in hedefi avrupa'da basarili olmak

Fenerbahce'nin hedefi Galatasaray'i yenmek

M.Kezman: ''Galatasaray' a gol atıp gerçek fenerbahçeli olacağım.''

Emre: ''
Galatasaray'a gol atınca sevincinin nasıl olacağı sorulan Emre , Her takıma attığım gol sevinci gibi olacak. Çok aşırı ve fazla olmayacak. İnşallah gol de atarım Galatasaray'a.'' yanıtını verdi.

Sow : “Derbinin tansiyonunu arkadaşlarım bana anlattı. Çok heyecanlıyım. Günlerdir bu maçın hayalini kuruyorum. Galatasaray’a gol atacağım” ifadelerini kullandı.

Kuyt: ''Galatasaraya karşı iyi oynayıp, gol atarak gerçek Fenerbahçeli olmak istiyorum.''

Krasiç: ''Galatasaray 'a gol atmak istiyorum.''

Alemin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz.Galatasaray 'a gol atarsınız o sorun değil de bunu ne yapacaz ?

karanl%C4%B1k.jpg

stsl-2011-2012-sezonu-%C5%9Fampiyonu-galatasaray_262751.jpg

M.Kezman: ''Galatasaray' a gol atıp gerçek fenerbahçeli olacağım.''

Emre: ''
Galatasaray'a gol atınca sevincinin nasıl olacağı sorulan Emre , Her takıma attığım gol sevinci gibi olacak. Çok aşırı ve fazla olmayacak. İnşallah gol de atarım Galatasaray'a.'' yanıtını verdi.

Sow : “Derbinin tansiyonunu arkadaşlarım bana anlattı. Çok heyecanlıyım. Günlerdir bu maçın hayalini kuruyorum. Galatasaray’a gol atacağım” ifadelerini kullandı.

Kuyt: ''Galatasaraya karşı iyi oynayıp, gol atarak gerçek Fenerbahçeli olmak istiyorum.''

Krasiç: ''Galatasaray 'a gol atmak istiyorum.''

Alemin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz.Galatasaray 'a gol atarsınız o sorun değil de bunu ne yapacaz ?

karanl%C4%B1k.jpg

stsl-2011-2012-sezonu-%C5%9Fampiyonu-galatasaray_262751.jpg

hedefleri küçük oyuzden fenerdeler

onlar galatasaraya gol atınca gerçek fenerliolurlar biz onların sahasında kupa kaldırana gerçek galatasaraylı deriz

Beyler evlerinde kupayı kaldırdık heralde tek dertleri biz olacağız.O kupa yine orada kalkar inşallah.

Türkiye'ye sırf bunun için geldiyse ahmak mankafa yazık !

nekadar büyük bir kulübüz hey allahim.. rakibimize gelen her yabanci futbolcunun ilk üc lafindan biri GALATASARAY :happynew:

Azizen sana şikeyle bol goller attırır kanka da , Cimboma biraz zor saygılarrrrrrr:yenieek:

Müdür bu Krasic..Buna konuş

[video=youtube;RNxPRKw2cYc]https://www.youtube.com/watch?v=RNxPRKw2cYc&feature=related[/video]

kaleci defans kazma kürek ne transfer etseler amacları bize gol atmak :D

Bu adam'lar neden futboL'cu uçaktan iner inmez Galatasaray kelimesini öğretiyorLar.? Bu kadar mı ezik bunlar? Hey Yarabbim :)

Keşke yabancı takımlara bize karşı gösterdiğiniz hırsın 10'da 1'ini gösterseniz... Zira bizim amacımız Türk olmayan takımları yenmek iken, sizin tek amacınız bizi yenmek olmuş... Takıma her gelen oyuncu için ilk ve tek hedef biz olarak gösteriliyoruz. ...

Bizi yenseniz de yenmeseniz de; aldığınız oyuncular bize gol atsa da atmasa da bizim büyüklüğümüz tabelada yazan rakamın büyüklüğü değildir...Galatasaray'ın büyüklüğü sizin hiçbir zaman ve hiçbir şekilde sahip olamayacağı bir büyüklüktür...

Üst Alt