#KredinizBittiİstifa | Twitter Destek Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#KredinizBittiİstifa | Twitter Destek Başlığı

tenor.gif

Ne yazık ki başkan dışında yönetim vasıfsız.
Başkan'in da sağlık sorunları çıktığından beri ortalık çok boş kaldı.

Acilen lise ve dursun tayfasından olmayan biri başkan olmalı ve kaliteli bir yönetim kurmalı.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da
şu Eleman'dan bir an evvel
KURTULSAK !!

mustafa cengiz ne liseli nede dursuncu tayfadandi ...

hamamcioglu olmasinda (maalesef o olacak gibi)

Daha fazla rezil olmaya gerek yok. Olan oldu istifa edin yeni gelenlere bir yol haritası çizecek zaman verin

Cengizde nasil baskan ya. Görüyor Apoyla olmuyor, ve hocanin listesinden kimse alinmamis. O zaman en gec gecen ayin basinda hoca istemezse bile, adam satmayi bilen bir spor direktörü getir, ve transferleri menajerlerin yerine kendi adamina birak.

Apo küserse küssün sanane. Iyi transfer yapip, AL gruplara kalsak, ibra edilmeme sansin olurdu. Simdi artik belki iki türlü ibra edilmezsiniz liseci degilsiniz diye.

bunların mayıs'ta gitmesi devre arası transfer döneminde yine takımın başında olacakları anlamına geliyor. maçlar seyircili olmayınca herifler rahatladı resmen yüzsüz yüzsüz takılırlar mayıs'a kadar.

Yok öyle baktılar maçlar seyircisiz olacak zaten taraftarı takmayalım çalışmayalım yatalım reklamımızı yapalım yeter defolun gidin kötü niyetli beceriksiz yönetim

Ben Başkanın çok kaliteli bir adam olduğunu düşünüyorum ama yönetim olarak 2 sezondur dağıldılar maalesef.

Yaşadığı sıkıntılı dönemin üzerine inşallah bir de taraftarın hışmına uğramaz, tekrardan acil şifalar.

Istifa edin, yeni yönetim yeni bir yapılandırmaya ocak'ta başlasın.

Zaman kaybına gerek yok.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Üst Alt