Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu çiftlik bank tosun hikayesinin aynısı yaşanmış, paraları sıfırlama sürecinde günde 1 iki günde 1 bakımdayız vs. zırvaları atmışlar. Bütün yurt dışına kaçma ve paraları kurtarma işleri bittiğinde de bir daha haber alınmaz zaten, yazık :) . Şirketi devrederken borsadaki alım satım işlemleri niye dursun

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Binance hakkında da inceleme başlatılmış.

Bu Rasim ne anlatıyor yav
Hamdolsun daha haberi okumadan iki gün once binancedeki tüm mal varligimi çekmiş bulunmaktayım. Şansa yaşıyoruz.
Rasimin olayı da resmen manipülasyon, hükümeti yalayıp coin varligindan piyasaya para girsin peşinde.

2 Milyar dolar yalanını çıkaran kim? Bir anda dolaşıma sokuldu. Tamam adam hamuduyla götürdü ama 2 milyar dolar nedir ya? 700bin kullanıcının 30bin'i sorunlu diyor. Çünkü o 670bin kişi global borsalara transfer için hesap açtı; hiçbirinin de beş kuruş parası yoktur bu sistemde. Bunlar akıllı olanlar, tavsiyelere uyanlar. Zaten trbinance açıldıktan sonra artık bu platformları transfer olarak kullananların sayısı da, trader olanların sayısı da anormal derecede düştü. Yok hackmiş, yok kekmiş bunlar işin bahanesi.

Sonrasında bu eleman da kampanya yaparak kaçan müşterileri tekrar platforma dahil etmek için reklam sponsorlukları yaptı ama beklediği sonuca ulaşamadı. Bu arada gelirleri hızla düşmeye başladı. Şaşaalı hayata alışan elemanın hayatı yavaş yavaş kaymaya başladı. O kadar kolay mıydı bu hayattan vaz geçmek? Tabi ki değildi! İlla bir yolunu bulacaktı... Planını hayata geçirmek için "it coin" kampanyası başlattı. Havadan para kazanmaya istekli yurdum insanını olaya dahil etti. Çünkü; ne banker Kastelli'den ders alınmıştı, ne titan Kenan'dan ders alınmıştı, ne Jet Fadıl'dan ders alınmıştı(hatta bir değil 4! kere), ne de tosuncuktan... Buna daha lakap bulmadılar... Neyse biz de kendi lakabımızı takarak Fak Faruk diyelim(yanlış anlamayın ismin ilk iki harfi ve son harfini aldım)... Emek vermeden hazır paraya konma konsepti malum, babadan oğula geçiyor. Böyle nesil olunca da söğüşleyeni ve söğüşleneni çok olur. Fak Faruk emek vermeden malı götürüyor, mudiler de emek vermeden milyoner olacağı sanıyor. Bunun için güzel bir ata sözü var da neyse söylemeyeyim. :asd:

Bu bir şey değil ayı piyasası başlasın bakın neler olacak? Kriptoda emek vermeden, uykusuz geceler görmeden kolay kolay para kazanamazsın. Kriptoda boğa piyasasında düşüşte, çıkışta hodl demişler. Ne hodlu, karımı alır çıkarım. Şüphelendiğim durum olursa komple çıkarım. Bu piyasada ürkek olacaksın. Osuruktan nem kaptığında anında tüyeceksin. Baktın ortalık sakin, tekrar gireceksin. Bu piyasada paraya yön verenler günlük, haftalık hesap yapmazlar. Hodl ayıda en dipte alarak yaparsın. Aslında bu haberler iyi oluyor. Millet bilmeden girmesin bu piyasaya. Hazır karları varken kaçsınlar. Çok ciddiyim. Pompalasınlar böyle haberleri kaçsın, gelmesinler. Onlar için en hayırlısı bu bence. Yok efendim "kalsaydım çok kazanırdım", "şu coin uçtu gitti, keşke gitmeseydim" diyenler olacaktır elbet(bok kazanırdınız o da ayrı konu). Ama kardasın işte ne bekliyorsun. Ülkende %15 faize bir yıl bekliyorsun, burada üç ayda %15 kazansan yılda %60 yapıyor. Faiz eğer %60 olsa kimse ne dövize girer, ne borsaya girer, ne de kriptoya girer(ha, %60ı bankalar öder, ödemez, devlet batar o ayrı konu).

Paralari geri verecegim demis ama bence vermeyecek.

7gLO.gif

Üst Alt