Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada secici olarak tek tek altcoinlara girmenin de kumar oldugunu düsünüyorum cünkü pek transparan bir piyasa degil ve potansiyelleri degerlendirmek cok güc.

Haftalık grafiğe baktım, önceki düşüşlerdeki hareketlerle benzeştiğinde 48-54 bin bandının üstüne atmazsa bir halt olacağını düşünmüyorum.

Ben hala düşüş tarafındayım, tarihi zirve kırılmadığı sürece de orada olacağım, bazı grafiklerde yükseliş trendi hala bozulmadı ama normalde bu kadar kısa sürede tekrar boğaya girmesi haber destekli olsa bile çok makul değil benim için.

Haftalık grafiğe baktım, önceki düşüşlerdeki hareketlerle benzeştiğinde 48-54 bin bandının üstüne atmazsa bir halt olacağını düşünmüyorum.

Ben hala düşüş tarafındayım, tarihi zirve kırılmadığı sürece de orada olacağım, bazı grafiklerde yükseliş trendi hala bozulmadı ama normalde bu kadar kısa sürede tekrar boğaya girmesi haber destekli olsa bile çok makul değil benim için.

Reis Solana'nın ani fırlayışını neye bağlıyorsun, 60 seviyesinde tutunabilirmi sence düşer mi?

Üst Alt