Kullananlardan 4K Led TV Önerisi Olan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullananlardan 4K Led TV Önerisi Olan

Bir tv alacağım ancak bir türlü karar veremedim. En iyileri LG ve Samsung sanırım. Önce 3d yeter diyordum şimdi 4k'da karar kıldım. Fakat orda da söylentiler var. LG 2015 modellerinde trumotion özellikli olanları Türkiye'ye göndermemiş, o sebepten hareketli görüntülerde sorun olabildiğini okumuştum. 2016 serisi iyiymiş. 3D özelliği olsun mu? Philips, Vestel, Grundig hakkında ne düşünüyorsunuz? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hocam bende 49 inçlik LG 4k tv var. Kanal geçişleri yavaş geliyor bana ama görüntü falan 10 numara. Philips'in de 4k Android tvsi var bildiğim kadarıyla.

Halk düşmanı Vestel şirketine hem kalitesi hem de kazığı nedeniyle bulaşmamanızı tavsiye ederim.

Merhaba,

Bende almayı düşünüyorum uzun süredir bir araştırma içerisindeyim şuan kafamda 2 LG modeli var. Özellikle 55' bir tv istediğim için haliyle fiyatlarda yüksek kalıyor bu nedenle sürekli fiyat takibindeyim, fiyatlar istediğim düzeyde olduğunda alacağım.

Takip ettiğim modeller;

en ucuz LG 55UF6807 LED Televizyon / LED TV, LCD TV fiyatı akakce.com'da

en ucuz LG 55UF7787 LED Televizyon / LED TV, LCD TV fiyatı akakce.com'da

Bazen mediamarkt, vatan, teknosa gibi mağazalarda kampanya oluyor. Takip etmek lazım. Ben tek kişiyim o yüzden 40-43" civarı işimi görür.

Kardes, bence 4Kya falan simdiden gerek yok, 3-4 yildan önce zaten Ulusal Kanallar 4K gecmez ve gecene kadar bir Televizyon daha alirsin :D

Arçelik kullanıyorum, çok iyi olmasa da iyi. Zaten benim amacım maçları HD seyretmek. Vestel'in 3D televizyonları fena değil. Sony ve LG biraz tuzlu kaçar diye söylüyorum tabi..

1500 tl civarındaydım. 3500 tlye kadar çıktım. LG diyordum ama galiba SAMSUNG UE48JU6570UXTK CURVED UHD SMART(TIZEN) DAHİLİ HD UYDU ALICILI LED TV alıcam.

beyler bizim burada baya ucuzladı 4k'lar ama almayı saçma buluyorum. 4k yayın olmadıktan sonra gereksiz

Daha digitürk play 1080p bile yayın vermiyor

Amerikan televizyonuda max 1080p veriyor

Yani 4k'yı full değerlendirmek için bluray-dvd almak lazım. Onlarda $19-$30 arası film başına...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
beyler bizim burada baya ucuzladı 4k'lar ama almayı saçma buluyorum. 4k yayın olmadıktan sonra gereksiz

Daha digitürk play 1080p bile yayın vermiyor

Amerikan televizyonuda max 1080p veriyor

Yani 4k'yı full değerlendirmek için bluray-dvd almak lazım. Onlarda $19-$30 arası film başına...

Sent from my iPhone using Tapatalk

TRT, Avrupa şampiyonasını 4K yayın ile verecek sanırım.

Üst Alt