Kullandığınız Ürünler Hakkındaki Görüşleriniz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kullandığınız Ürünler Hakkındaki Görüşleriniz

Bilinçli Tüketici forumunda olması gereken bir konu. Yeme, içme, giyim, elektronik, kişisel bakım vs. memnun kaldığınız veya kalmadığınız ürünleri değerlendirerek, forumdaki diğer üyelere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

İlk örnek benden gelsin madem; Şu an Coca Cola Energy'i içiyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Reklamlarda görüp aldım. Meyveli kola tadı var. Enerji de vermiyor. Kesinlikle Burn, Redbull ve Monster daha iyiydi. Bir daha alacağımı sanmıyorum.

Mavi-Jake siyah model kot - likrali biraz-, bu pantolonu 2013 gibi almistim halen kullanıyorum renk atmasi dahi olmadı. Öneririm. Su an nasıl bilmiyorum ama...

Demin Komagene'den çiğ köfte taco yedim. Zaten satıcının sana kötü bir haberim var demesinden anlamalıydım. Küçücük bir şey çıktı. Dedim değiştiremiyor muyuz "abi demiştim sana kötü bir haberim var küçüktür bunlar" neyse artık yemek zorunda kaldım tat olarak iyi ama boyut olarak küçük çıktı. Bilseydim dürüm alırdım.

50 TL altı alışverişlerinizi kitap kıyafet hariç netten yapmayın.

52 TL ye çadır feneri aldım sonra nalburda 20 tl ye buldum.

Musluğu sprey ya da basınçlı şeklide ayarlayan başlık nette 55 TL nalburda 15

Kafa feneri 5 para etmez nette 55 yl ye aldım daha fazla özelliği olanı decathlon da 40 TL

Bugune kadar yaptığım en guzel alışveris aldigim Samsung S8 telefonudur. Hala kullanmaktayim ve hic yenisini almaya gerek duymuyorum. Gecende S10 telefonun indirimde olduğunu gordugum halde arkamı dönmeden gectim. Tas gibi telefon.

Biraz batarya konusunda sorun yasadim son aylar. Onuda gecen hafta yeniledim ve suan sorunsuz. Niye yeni model telefon ister bazilarimiz anlamiyorum. Bu telefon mesela herseyi en guzel sekilde yapmakta bana gore. 32 RAM ve 8 K video cekmeyi versin birzahmet

TV ve buzdolabı Samsung

Cep telefonu Apple olsun ne olursa olsun.

Opet akaryakıt diğer petrol şirketleri içerisinde en uzun km. yapan akaryakıt kalitesi sunuyor. Shell onunla neredeyse denk. Shell bana uzak diye Opet tercih ediyorum.

Decatlon ürünleri güzel oluyor. Spor için şort tişört vs alacaksınız kesinlikle öneririm.

Telefon olarak p smart 2019 kullanıyorum. 1 yıl olacak on numara telefon. Şarjı vs çok iyi gidiyor. İnternet arada oyun, günlük kullanım için kamerası yeterli.

Bugune kadar yaptığım en guzel alışveris aldigim Samsung S8 telefonudur. Hala kullanmaktayim ve hic yenisini almaya gerek duymuyorum. Gecende S10 telefonun indirimde olduğunu gordugum halde arkamı dönmeden gectim. Tas gibi telefon.

Biraz batarya konusunda sorun yasadim son aylar. Onuda gecen hafta yeniledim ve suan sorunsuz. Niye yeni model telefon ister bazilarimiz anlamiyorum. Bu telefon mesela herseyi en guzel sekilde yapmakta bana gore. 32 RAM ve 8 K video cekmeyi versin birzahmet
Aynen abi ben de halen htc 10 kullaniyorum 4 sene oldu bataryayi degisirsem sifir tel gibi olacak. Zaten kullandığımız 3-5 uygulama ve alo demek :-)

Demin şundan yedim. Daha önce Cornetto'nun Oreo ile yaptığı dondurmayı baya sevmiş birisi olarak Milka ile yaptığı dondurmayı hiç sevmedim. Belki de beklentim fazla olduğu için hayal kırıklığına uğradım. Kesinlikle ne çikolata ne de çilek tadı alabiliyorsunuz. Bomboş bir şey olmuş. Bir daha almam.

1587480635844.png

Üst Alt