Kulübümüz ve Başkanımız Burak Elmas, PFDK'ya Sevk Edildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüz ve Başkanımız Burak Elmas, PFDK'ya Sevk Edildi

1629827118885.png

Başkan Burak Elmas, Hatayspor maçındaki talimatlara aykırı hareketi ve resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalardaki hakaretleri nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

4- GALATASARAY A.Ş.
Kulübü'nün 23.08.2021 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş.-ATAKAŞ HATAYSPOR Süper Lig müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı BURAK ELMAS'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Müsabakalarda Uygulanacak COVİD-19 Tedbirlerine İlişkin Talimat'ın 6/8 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

5- GALATASARAY A.Ş. Kulübü'nün 20.08.2021 tarihinde kulüp sosyal medya hesabından yapılan ve kulüp resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalardaki "hakaretler" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı BURAK ELMAS'ın 20.08.2021 tarihinde kulüp sosyal medya hesabından yapmış olduğu ve kulüp resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalarındaki "hakaretleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Artık açıklamalar yüzünden sevk edemiyorlar, hakaret demişler. Elmas'ın tek dediği "Suç örgütü TFF"'ydi ve gerçeği söylemişti. Aynalı Tahir önceden demişti o yüzden şaşırmadım. Covid protokolü saçmalığını da iyi bulmuşlar.

Burak Elmas: "TFF ve kurullarına uyarım var; Galatasaray'a bedel ödetme çabalarının farkındayız, Galatasaray bedeli neyse öder, siz bunun altında ezilirsiniz. Son kez uyarıyorum."

Burak Elmas: "Galatasaray olarak TFF ile ilişkilerimizi sadece resmi yazışma üzerinden yönetip kişisel olarak kimseyle görüşmeyeceğiz."

Burak Elmas: "İçeride Galatasaray'a karşı bir lobi var. Hatta bana sorarsanız bu bir suç örgütü. Galatasaray'a haraç kesemezsiniz, adil olmak zorundasınız."

bu sozleri yuzunden sevk edilmis, hakaret artik neredeyse?!

Üst Alt