GSC Haber - Kulübümüzden Galatasaray Düşmanı Sözcü TV ve Fatih Portakal Hakkında Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulübümüzden Galatasaray Düşmanı Sözcü TV ve Fatih Portakal Hakkında Açıklama!

Havuz medyasından farkınız yok onlardan farkınız bu işi spora da getirmeniz. Son seçimden sonra oy kullanmam bir daha demiştim o günden sonra ki her geçen gün kararımın ne kadar doğru olduğunu görüyorum. Bu kafa yapısının mevcuttan gram farkı yok. Neden bilmiyorum ama KK gittikten sonra özellikle yapmaya başladılar bunu önceden böyle direk holigan gibi hareket etmiyorlardı.

Bu sene şayet şampiyon olursak ülke de moraracak okadar çok şahıs ve kurum var ki hiç bukadar büyük bir kitle olmamıştı muhtemelen

Portakal seni tarafsız haberci sanırdım sende bittin bugün durumu kurtarma ihtimalin vardı ama daha beter sıvadın

22 direk bakmadan chp ye oy veren biri olarak söyluyorum bunu birdaha bu portakal dunfar ve avaneleri yuzunden chp oy alamaz benden hatta tam tersi rte oy vericem bunlara inat...

Üst Alt