Kulübümüzden Ndiaye Yalanlaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Ndiaye Yalanlaması!

Biz transfer haberi beklerken adamlar transfer yapmıyoruz açıklaması yayınlıyor. Kardeşim siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Terimin yerinde olsam sizle mi uğraşacam naparsanız yapın der bırakırım. Bir takım kuramadınız ya. Olmuyorsa bırakın kardeşim. Bu liselilerin eline koz vermeyin , bakın size bunlardan bişi olmaz demiştik dedirtmeyin. Takımda ne forvet var ne kaleci var ne defans var ne orta saha var. Ali Koçu takımın başına getirsek bi fenerli olarak ancak bu kadar zarar verebilirdi.

O gelen adamlar maas almayacak mi? Lerma, Alex ve Bruma 7-10 milyon arasi maas alir
Alex zaten kazandigini kazandi, Avrupa'ya donerse en fazla 2.5 veririz ve belki imza parasi. Zaten maaslari icin 7 milyon dedim. Moder, Bruma ve Lerma icin kiralik ucreti verilir. Ha bizimkilerin amaci kiralama ucreti filan odememekse, o ruyadan uyanip acilen istifa etsinler :) 9 milyon maastan kurtulup 7 milyon civari maasla 4 oyuncu almak.
Alex 2.5
Lerma 2
Bruma 1.200
Moder 800
Su maasla bile 6.5 milyon yapiyor

Buraya yaziyorum.

Niye Taraftari salak yerine koyuyorsunuz veya yalan atiyorsunuz?
Adam gibi cikip, Teklif yaptik, konustuk ama anlasamadik deyin ,olmadi deyin, cok istediler diyebilirsiniz , niye böyle bir aciklama yapilirki.

Bizde yedik zaten yine !

Neyseki bunu Ali Naci haber yaptiginda olma ihtimalinin kalmadigini ve rahatladigimi belirtmistim diger topicte millet bu ali naci denen bos herifin tweetini ciddiye alip yonetime sallarken!!

Üst Alt