Kulübümüzden Şenol Güneş'e Geçmiş Olsun Mesajı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulübümüzden Şenol Güneş'e Geçmiş Olsun Mesajı

Boyle mesajlara gerek duyuyorsan kapsamli yap . Bu vesile ile oyunculara ana avrat kufur eden seyircileri de , onlarla dalasip olaylari baslatan tolga gibilerin de ...

Diye tamamla aferin diyelim

Bu olaylarin baslama sebepleri kafaya atilan 3-5 dikisten daha mi az onemli ?

bu nasil yaman bi celiski??

önce mertlikten bahset sonra da soytari Senola gecmis olsun de...

bu ne perhiz bu ne lahana tursusu ey yönetim...

14c96270025016d548add2b3544a866c.jpg

sent via GSC

Bu yonetim dursun yonetiminden bin kat evladir ama cok amatorler

Olaylari kina ama senolun tiyatrosunu da gordum mesaji ver . Bak fb gecmis olsun dedi mi ? Yarin dese bile ilk alevli anda demedigi kalacak akilda

Senol gunesin kafasina madde geldi , ozur dile gerekirse ama gecmis olsun deme . Cunku hastanelik olacak bir sey yok olayda . Ozur gerektirir o ayri (fb acisindan)

Aciklamayi söyle yapsaydiniz ölürmüydünüz?

Sporda dürüstlük, mertlik, adalet, eşitlik ve etik değerler içinde yarışı ilke edinen Galatasaray ve yönetimimiz son yıllarda sahalara egemen olmaya çalışan holiganizme ve şiddete karşı ciddi mücadele içindedir.

Sporun hoşgörü, centilmenlik, rakibe ve kendine saygı çerçevesinde sürmesini diler, Şenol Güneş'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Sadece madde atanin degil agir tahrik edenin ve olaylari kendi showu icin kullanip isin icinden cikilamaz bi hale koyanlarin da en agir sekilde cezalandirilmasini dikkatle takip edecegimizi kamuoyuna saygiyla sunariz.

Galatasaray Spor Kulübü

Bence de olaylar cozumlenmeden aciklamaya gerek yoktu ama gecmis olsun demek cok da kotu degil yani.

Hala Senol'un rapor alip kanitlamasi lazim ama.

Üst Alt