GSC Haber - Kulübümüzden Torreira Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kulübümüzden Torreira Açıklaması!

bravo ya. çok güzel yazmışsın. belli ki adamın hayatında oldukça önemli bir yere sahip bir yakını. olayın detayını bilmiyoruz, belki ölüm döşeğinde ve son kez görmek istedi adam.

bu gibi durumlarda, kulübün açıklamasına itimat edeceğiz. zaten aksi bir durum olursa, oyuncunun bileti kesilir.
al işe adamın büyükannesi vefat etmiş. allah rahmet eylesin. alıntıladığım postun bir altında "şey kadar boyu var, türlü türlü huyu var" yazan arkadaş. umarım hayatında torriera'nın düştüğü bu duruma düşmezsin. yazık sana.

Önyargılı olmak istemiyorum ama bu adam net ayrılmak istiyor. Bu karakterde bir oyuncunun Galatasaray'da olmasını bende istemem şahsen.

Fatih Terim olsaydı devre arası kıçına tekmeyi basardı bunun. Bakalım Okan hoca nasıl bir karar alacak kendisiyle ilgili.

Sezon sonu teşekkür edip yolcu edelim bunu

Haber doğruysa başı sağolsun
Son mesaj editlemiş hemen
Utanmazlık aymazlık
Forum girişine insanlar üye olabilir diye not düşülmeli
Rip abuela

Bu konuyla ilgili söylemedim. italya ligi ile ilgili haberler çıkıyor sürekli oraya gitmek istiyor gibi sanki
Bu adamın popülaritesi ortada. İtalya ligini de çok sevdiğini zaten saklamıyor. Bu kulüp önümüzdeki sene Avrupa'da oynayamazsa tabii olarak gitmek isteyecektir. Ama bu uyum sağlayamadı demek değil. Üstelik bana göre son yıllarda en rahat biçimde uyum sağlayan oyunculardan biri kendisi.

Kişiye özel davranılmalı böyle durumlarda. Ailesinin yanında olması, oynayacağı bir 90 dakikadan daha değerli belki de. Kulübün tavrını doğru buluyorum.

Bu adamın popülaritesi ortada. İtalya ligini de çok sevdiğini zaten saklamıyor. Bu kulüp önümüzdeki sene Avrupa'da oynayamazsa tabii olarak gitmek isteyecektir. Ama bu uyum sağlayamadı demek değil. Üstelik bana göre son yıllarda en rahat biçimde uyum sağlayan oyunculardan biri kendisi.
Uzun bir sözleşme imzalayıp tekrar italya ligine dönmek istiyorsa aklı tümüyle burda değil diyebiliriz. Geçen maçtaki saçma sapan sarı kart sonrası cezalı durumu düşmesi sonrası kendisi hakkında soru işaretleri oluştu şahsen bende

Bu adam birkaç sene önce annesini kaybetmişti ve çok büyük psikolojik sorunlar yaşadı. Avrupa futbolunu bırakıp evine dönmek istiyordu ki bahsettiği evi de doğru biliyorsam bu kadındı işte. Ne kadar değerli olduğunu siz düşünün.

Futbolcuların bu gibi durumlarına, izinlerine yorum yaparken, onların bu işi melek olarak yaptığını da unutmamak gerekiyor. Milyonlar kazanıyor diye bu durum değişmiyor, bu sektörün çalışanı bu paraları alıyor, alacak da. İş ahlakına ters hareket edilmediği sürece böyle konulara biraz daha sakin yaklaşmakta fayda olduğunu düşünüyorum Futbolculuk mesleklerinin dışında hepsinin sürdürdüğü bir özel hayatı, ailesi, eşi, çocuğu var. Sizin, benim gibi yani. Çok para kazanmaları bu durumu değiştirmiyor.

Uzun bir sözleşme imzalayıp tekrar italya ligine dönmek istiyorsa aklı tümüyle burda değil diyebiliriz. Geçen maçtaki saçma sapan sarı kart sonrası cezalı durumu düşmesi sonrası kendisi hakkında soru işaretleri oluştu şahsen bende
Premier Lig, Serie A görmüş henüz 26 yaşında bir adamın "bileğimi kesin kanım Sarı-Kırmızı" diyecek kadar bu kulübe bağlanmasını bekliyor olamazsın. Bu kulübü doğal olarak basamak gibi görüp kendini parlatıp ait olduğu yere dönecek.
Sarı kart konusunda da bu adam insan. Her oyuncu gibi hata yapabilir ayrıca tatil için sarı görmüş de olabilir bilemeyiz. Yılardır yapılan bir şey bu her oyuncu yapmak isterse yapar.

Haber doğruysa mesajının yerinde başka bir mesaj vardı!
?
Diğer mesaj üstte. Güvenilmez bir oyuncu olduğunu geçen maçtaki sarı kart sonrasında da söyledim, aklının italya liginde olduğunu birçok haber kaynağı söyledi bu babaannesinin durumuyla alakalı bir yorum yapmadım yani. Ahlak bekçiliği yaparken kimin ne yazdığını önce bi beyin süzgecinden geçir

Üst Alt