Kulübümüzden Zorunlu Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok saçma o zaman böyle bir lafı ortaya atması uğur karakullukçu'nun ,çünkü kanıtlaması istenince kanıtlayamıyorsa bir kişi o bilgiyi paylaşmaz bu gazetecilik için kural gibidir aynı olay saraya gitti mi gitmedi mi olayında muharrem ince ile sözcü gazetesinden bir gazeteci ile çıkmıştı ve sonradan o gazeteci özür dilemişti
Ne kanitlamasi yaw mahkeme mi bu? Kaynagi ne dediyse ona gore haber yapar.

Ne kanitlamasi yaw mahkeme mi bu? Kaynagi ne dediyse ona gore haber yapar.

burası eskiden hukuk ülkesiydi şimdi değil biliyorum ama bir haber ortaya atıyorsan ve karşı taraf karşı çıkıyorsa ve senden kanıtlamanı istiyorsa(ki böyle olması gerekiyor izlenen yolun) senin bu bilgiyi kanıtlaman lazım yoksa yaptığı şey manipülasyon oluyor dedikodu oluyor kanıtlayamıyorsan o bilgiyi paylaşmazsın vermezsin

Uğur'a güvenilecek biri değildir, sürekli sallar durur. Uğur'a güvenen insan Ahmet Ercanlar'a falanda güvenir sonuçta o tayfayla taklan ve onlarla program yapmış kişidir kendisi. Kendisi eskiden daha güvenilir biriydi ama o tayfayla program flana yaptıktan sonra ciddi anlamda değişti.

Şu heriften nefret ettim resmen televizyon'da veya youtube'da falan 1 dakika görmeye dayanamıyorum artık yorumları çok boş geliyor. Keza Evren Turhan'ı da hiç sevmem yorumları çok irrite edici gelir Galatasaray'lı olmama rağmen. Yorumlarını dinlemeyi sevdiğim tek Galatasaray'lı yorumcu Ilgaz Çınar içi dolu konuşuyor adam.

Üst Alt