kulun bir planı varsa Allah'ın da bir planı vardır - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kulun bir planı varsa Allah'ın da bir planı vardır

Bu ihtimalden başka bir konuda bahsetmistim. Türkiye de büyümek tarih boyunca her alanda baltalanmistir. Spordan ekonomiye sadece birilerinin istediği kadar buyuyebilirsin.

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet bu ihtimali kastetmediğini biliyorum. Aslında benim anlatmak istediğim kendi kendimize olan zararımızdı. Düşünün 25 milyon taraftarı olan bir kulübün başkanı sadece bir liseden mezun olandan çıkmak zorunda. Hayır Galatasaray kulübü anlayış olarak bu kadar dar kafalı olmamalı.

Film çekilirken oyuncu senaryonun dışına çıkarsa yönetmen önce bekler sonra bakti figüran düşünülen başrole oynuyor; kapının önüne koyar onu. Bu filmde de basrolu fenere vermişler, biz senaryoya uymayınca...

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ersun yalan dun "biz sampiyon olacaz, diger takimlar siralamayi belirler" demis

Daha 11. Haftada bu kadar buyuk sozler sarfetmemeli ersun efendi

Ne demis atalarimiz "buyuk lokma yut, buyuk laf etme"

Allah'in izniyle yaptiginiz cirkedlikleri sezon sonu yine fitil fitil getirecez burnunuzdan

muhteşem bir konuydu.

saykal yöneticiyken beni haksız yere 3-4 defa banlamış biridir ama sırf şu konu yüzünden tek bir kelime etmemişimdir.
o ara ne zaman ümitsizliğe düşsem bu konudaki başlık aklıma gelip güçlenmiştim.

eyv saykal.

Paramparça Aşklar ve Köpekler filminde kullanılan bir söz var. Tam da bu sözü özetler nitelikte

"tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarını anlat"

Tayyup'un bi sözü mü bu?

Bu arada Tayyup'un rumca bildigini biliyormuydunuz? Hatta kendisi rum asilli, ilk secildiginde, yunan basbakanla bas basa yunanca konusmuslugu varmis...

Üst Alt