Kulüpler Birliği Toplandı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kulübler Birliği ToplandıKulüplerbirliği nasıl karar alır yahu ? Kim ulan bunlar ?? Federasyon napıyor ? Çıldırıcam abi.
 
Cevap: Kulübler Birliği ToplandıGalatasaray, Orduspor, Bursaspor ve Trabzonspor zaten taviz vermeyecek..Karar Oy çokluğu ile çıkacak diyorlar. Tepki çok önemli duruma gelecek.Bölünmeler olacak.Herkez safını belli edecek.
 
Cevap: Kulübler Birliği ToplandıArkadaşlar sevilecek ve şükredilecek bir takımımız var..Ulan bu karaktersiz Kulüpler Birliğinde şeref olsa kendilerine köpek diyenlere cephe alır onların yolunu açmazdı ama Aziz Yıldırım haklıymış..Bunlar gerçekten de köpekmiş..Tasmaları da Göksel Gümüşdağ'daymış..
 
Cevap: Kulübler Birliği ToplandıArkadaşlar sevilecek ve şükredilecek bir takımımız var..Ulan bu karaktersiz Kulüpler Birliğinde şeref olsa kendilerine köpek diyenlere cephe alır onların yolunu açmazdı ama Aziz Yıldırım haklıymış..Bunlar gerçekten de köpekmiş..Tasmaları da Göksel Gümüşdağ'daymış..ben adnan öztürk ün yerinde olsam bu olaya parmak basarım.tapelerde bu şerefsizler hakkında konusulan köpekler benzetmesini okurum.başka söyleyecek birşeyim yok derim terkederim odayı.
 
Cevap: Kulübler Birliği ToplandıKulüplerin karar aldigi ilk ve tek ülkeyiz. Bu bile utanmamiz icin yeterli.Güya kirli islerin üstünün örtüldügü devirleri gecmistik. Bu sitem de devlete
 
Cevap: Kulüpler Birliği Toplandıbenim korkum fenerin düşmemesi,ceza almaması,kaydırılması falan değil.benim korkum artık futbol benim için önemini,güzelliğini,adaletini,rekabetini kaybedecek.ne izleyeceğim lan ben?
 
Cevap: Kulüpler Birliği Toplandıbenim korkum fenerin düşmemesi,ceza almaması,kaydırılması falan değil.benim korkum artık futbol benim için önemini,güzelliğini,adaletini,rekabetini kaybedecek.ne izleyeceğim lan ben?03yankees.600.jpg
Benim gibi yap. :ka21:
 
Cevap: Kulüpler Birliği Toplandıeger 1 kerelik af diye birşey çıkarsa yönetimden şöle birşey yapmasını isterimbir basın toplantısı düzenleyip ''bize yatan takımlara ertesi gün banka hesaplarına 2m tl yatmasını garanti ediyoruz'' demesini istiyorum böle baya ellerinde çek falan tutarak sonundada ''şikenin alenen aklandıgı bir ülkede bizde şikeyi alenen yaparız'' diyerekten
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt