Haber - Kuntz: "Böyle maçlarda bazen o golü atabilecek forvetin de eksik olduğunu görüyorsunuz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Kuntz: "Böyle maçlarda bazen o golü atabilecek forvetin de eksik olduğunu görüyorsunuz"

1694207424331.png

Stefan Kuntz: "Ermenistan'la burada 1-1 berabere kalıyorsanız kesinlikle öz eleştiri yapmanız gerekiyor."

Stefan Kuntz: "Sakin kafayla analiz yapmaya ve kenarda doğru kararı vermeye çalışıyorum. Elimizden geleni yaptığımız düşünüyorum."

Stefan Kuntz: "İlk devrede biraz daha hızlı oynayabilirdik. Zaman zaman bir adım daha hızlı olmalıydık ama buna rağmen 5-6 pozisyona girebildik. Böyle maçlarda bazen o golü atabilecek forvetin de eksik olduğunu görüyorsunuz."

Stefan Kuntz: "Bize kimse bir şey hediye etmiyor, bunu takıma söyledim. Bir sonraki milli arada 6 puan almayı hedeflememiz gerekiyor."

Stefan Kuntz: "Takım son ana kadar maçı bırakmadı. Negatif görebileceğimiz konu, eksiklerimiz bugün sahaya yansıdı. Bazı oyuncularımız umduğumuz oyunu sahaya yansıtamadı."

Genel olarak şunu gördük ki istediği kadar eğitimi almış olursa olsun. Her ülkenin iklimi, yapısı vs. farklıdır ve kendine göre işleyişi vardır. Hamit Altıntop denilen arkadaş sözde devrim yapmak için bu göreve geliyor. Yaptığı iş de kendine göre açık sözlü olup net bir tavır sergilemek, lakin özünde herkesin hiçbir şey yapmadığı ve keyiflerinin yerinde olduğu bir vaziyet. Bir şey ile ilgilendiği falan da yok. Çöp.

Milli takimimizin basinda her zaman türk hoca olmalidir bence. Bu konu benim icin tartismaya kapalidir. Hazir fatih hoca bizde degilken kafasini da sifirlamisken dogru tercih olur is isten gecmeden. Mac ozelinde konusucaksak hocanin forvet konusunda hakli oldugunu dusunuyorum. Aponun da cok net hakkini yedigini dusunuyorum ayrica.

F5iDVHwWwAAwBIA

Üst Alt