Kuntz: "Oyuncularıma; 'Gerçekten Portekiz'i yenebileceğinize inanıyor musunuz?' dedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuntz: "Oyuncularıma; 'Gerçekten Portekiz'i yenebileceğinize inanıyor musunuz?' dedim"

1648162820296.png

Portekiz'e 3-1 kaybedilen karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, "Takımımın ikinci yarıdaki performansından gurur duyuyorum. Portekiz'e top oynatmadık" dedi.

Stefan Kuntz: "Devre arasında takıma, 'Portekiz karşısında pozisyonlar buluyorsunuz. Gerçekten yenebileceğinize inanıyor musunuz?' dedim. Onlar da 'Evet hocam' dediler."

Kuntz: "İlk 20 dakika oyuncularımızın, sanki bu galibiyete inanmadıklarını gördük."

Kuntz: "Yediğimiz ilk golden sonra maçı kazanabileceğimize dair izler geri geldi."

Kuntz: "Genç bir takımımız var. Büyüyoruz ve gelişiyoruz. Bu mağlubiyet üzerinden inşa ederek dersler çıkarırsak gelecekte daha da gelişeceğiz"

Kuntz: "Maç sonunda Burak'a "Gurur duymalısın, bu takımın kaptanı sensin" dedim."

Kuntz: "Takımımın ikinci yarıdaki performansından gurur duyuyorum. Portekiz'e top oynatmadık."

Üst Alt