Kuntz: "Türk Milli Takımı'nın kalitesi bu kadar" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kuntz: "Türk Milli Takımı'nın kalitesi bu kadar"

Eskiden oyuncularımızı A milli takıma seçmedikleri zaman sinir olurdum, şu seçiliyor da bizim oyuncumuz neden seçilmiyor diye düşünürdüm de artık keşke bizim oyuncularımızı seçmeseler diyecek duruma geldim bu yapı yüzünden

Şu yabancı sınırını kaldırın kardeşim. Hiçbir amaca fayda etmiyor. Hoca kendisi yetersiz zaten. Bundan sonra gelenlerinde farkı olmayacaktır. Bir kıpırdanma olur sonra fos. Esas şu nüfusu 100 milyona dayanmış bir ülkeden neden oyuncu çıkaramıyoruz diye şapkayı önümüze koyup düşünmemiz lazım.

Faroe adalarinin geçmiş maçlarına bir baktım öyle eskisi gibi 7-8 yiyen bir takım değil..1 yıldır bize 4-0 kaybetmişler onun dışında Danimarka'ya 3-1 İsrail'e 3-2 Avusturya ve İzlandaya 1-0 kaybetmişler Moldovayi falan da tokatlamislar..Biz hep eski San Marino gibi hatırlıyoruz herifleri..
Bunu bahane olsun diye söylemedim elbet ama şaşırdım sonuçlara bunlar son 1 yılda baya baya normal vasat bir ekibe dönüşmüş..

Türk Milli Takımınin kalitesinin sorgulandığı ekibin Faroe Adaları olması Kuntzun ne kadar boş bir herif olduğunu gösteriyor..Ulan sanki Fransa'ya yenilmiş bu herifler hep gelişse senin yarı kalitene ulaşamaz adamlar sistemle haddini bilerek oynuyor ben hoca değilim de çekil kenara işte..

Faroe adalarını forumdan takım çıkarsak yenmemiz lazım. Bu işin teknikle taktikle bir alakası yok!!! Bunun dışında Kuntz da bunun bedelini ödemeli elbet. Baştan ayağa tam bir fiyasko ....

Ya arkadas, büyük takıma kaybedersin bizim kalitemiz bu kadar dersin anlarım. Faroe adalarına yenilip bunu bahane göstermek ayıp ya. Utanç verici

Üst Alt