kupa töreninde reklama girmek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kupa töreninde reklama girmek

Havuz medyasindan Ulusalci geçininlere hepsi fb'nin palyaçosu olmus. Memleketin en çok ihtiyaci olan sey dürüstlük. Bunlar bir sekilde mamalaniyorlar fb yavsakligi yapmak için. Biriside çikip demiyor dünyaya rezil oldugunu memleketin. Ne Tayyipçisi, ne ulusalcisi, ne ülkücüsü. Azizi kahraman ilan edip , Ünal Aysal gitmeli diyen siyasi gazeteciler var. Nasil mamalaniyorlarsa artik ülkenin prestijini hiçe sayiyorlar. Elbette bunlarin pisliklerin bir bedeli olacak. UEFA ve FIFA bu olayi böyle birakmiyacaktir.

Ülkede öyle bir algı oluştu ki, hırsızı da mağdur, şikecisi de mağdur, katili de mağdur. Hatta hepsi halk kahramanı. Bunların hepsinin üzerine oyunlar oynanmış, hep birileri bunların ayağını kaydırmaya uğraşmış, hep kader kurbanı olmuşlar. Özellikle şu son 3-4 ayda iyice bıktım, yıldım şu ülkeden. Herkes adamına göre muamele ediyor. Biz bundan sonra düzelmeyiz, ileriye yönelik en ufak bir umudum dahi yok. Bu düzen böyle devam eder.

Ülkede öyle bir algı oluştu ki, hırsızı da mağdur, şikecisi de mağdur, katili de mağdur. Hatta hepsi halk kahramanı. Bunların hepsinin üzerine oyunlar oynanmış, hep birileri bunların ayağını kaydırmaya uğraşmış, hep kader kurbanı olmuşlar. Özellikle şu son 3-4 ayda iyice bıktım, yıldım şu ülkeden. Herkes adamına göre muamele ediyor. Biz bundan sonra düzelmeyiz, ileriye yönelik en ufak bir umudum dahi yok. Bu düzen böyle devam eder.

Toplumlarin gelismesi uzun zaman, hatta asirlar sürebilir. Ben genede ilerisi için ümidim var. Ama toplumun hemen iki üç sene içinde degismesini beklememek lazim. Yurtdisindan gözlemledigim kadariyla genç nesilde ciddi bir ilerleme var. Ama henüz herkesin demokrasi, esitlik gibi kavramlari içsellestirdigi bir seviyede degil.

Toplumlarin gelismesi uzun zaman, hatta asirlar sürebilir. Ben genede ilerisi için ümidim var. Ama toplumun hemen iki üç sene içinde degismesini beklememek lazim. Yurtdisindan gözlemledigim kadariyla genç nesilde ciddi bir ilerleme var. Ama henüz herkesin demokrasi, esitlik gibi kavramlari içsellestirdigi bir seviyede degil.

İşte şu an ki sıkıntı gelişim sancıları olsa hadi neyse. Tam tersine bunlar günden güne çöküşün sancıları. Yani bu toplum gelişiminin daha başındayken önderini kaybettiği için son 75 senede çoğunlukla hep kaos gördü, neredeyse hiç refah görmedi. Bu ülkede kaos ve adaletsizlik bir kültür haline gelmiş, milletin kanına işlemiş. Genç nesil çırpınsa bile nafile.

eskiden maçın ortasında reklama girdiğini gollerin falan kaçtığını anlatır eskiler =) bize denk gelmedi gene öyleleri

Maç sonunda A Haber'i açanların yaşamadığı sorundur. A Haber 1 sn bile kesmeden gösterdi maç sonrasını ama bu Atv'yi haklı çıkarmaz elbette..

eskiden maçın ortasında reklama girdiğini gollerin falan kaçtığını anlatır eskiler =) bize denk gelmedi gene öyleleri

Çok eski değiliz ama MAALESEF yaşadık ,

Bir örnek ise ManU-GS 3-3 lük maçı ,

maçta reklam yoktu , reklam arası maç vardı , ve en berbatı Arif'in attığı o muhteşem golü bu ülke tgrt rezilleri nedeniyle canlı izleyemedi o anda reklam vardı !

Akşamki olayda ise ettiğim küfürü bir ben bilirim ...

Üst Alt