Kupanın Olay Hakemi Amatör Kümeye! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kupanın Olay Hakemi Amatör Kümeye!

58983b5f0f2544e3a44bcbb0.jpg

Galatasaray yönetimi Başakşehir maçında verdiği kararlarla sarı kırmızılı takımın kupadan elenmesine yol açan hakem Mete Kalkavan’ı, TFF’ye şikayet etti.

Emre Belözoğlu’nun dirseğine kırmızı kart vermeyen ve Başakşehir’in ofsayttan attığı golü geçerli sayan Kalkavan’ın 2-3 hafta dinlendirilmesi bekleniyor. Bir diğer seçenek ise Kalkavan’ın amatör kümeye gönderilmesi. Mete Kalkavan, 3 Mart 2013’te oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde düdük çalmış ve kötü bir yönetim sergilemişti.

Kalkavan bu maçta Fenerbahçe’nin net golünü ofsayt gerekçesiyle vermemiş ve kararlarıyla tartışma yaratmıştı. Kalkavan ertesi hafta ceza olarak Süper Amatör Lig’deki Feriköy-KK.Mevlana maçına atanmıştı.

(Güneş)

Ne ceza veriyorlarsa versinler umrumda degil olan oldu zaten. Bu serefsiz herifi bir daha bizim maclara vermesinler kafi.

Bu adami Süperkupa dahil 5 macimiza verdiler bu sezon. Nedir bu abi ya hep ayni herifi veriyorlar, git bak Avrupa da bir hakem tas catlasa 3 defa bir takimin macini yönetmistir simdiye kadar. Bu gidisle bir sezonda 10 macimizi yönetmis olacak bu Mete. Her macta ayri bir olay oluyor.

Tam tetikci serefsiz.

Bu sene önümüzü kesmeye çalışıyorlar da umarım Dursun şampiyonluğu peşkeş çekmemiştir.Yönetimden hiç ses çıkmaması bu korkutucu ihtimali gözümün önüne getiriyor.

Bu adami Süperkupa dahil 5 macimiza verdiler bu sezon. Nedir bu abi ya hep ayni herifi veriyorlar, git bak Avrupa da bir hakem tas catlasa 3 defa bir takimin macini yönetmistir simdiye kadar. Bu gidisle bir sezonda 10 macimizi yönetmis olacak bu Mete. Her macta ayri bir olay oluyor.

Tam tetikci serefsiz.

Öyle bi bakayım dedim. İlk Mark Clattenburg'e baktım, bi takımın max 3 maçını yönetmiş cidden. Sonra Mike Dean'e baktım, Tottenham hariç max 3 maç yine. Tottenham'ın 4 maçında orta hakem olmuş. İlginç.

Not: Sadece büyük takımlara baktım.

Sonuc? Bir iki hafta dinlenir sonra gene süper lig maci yönetir kendine ceki düzen vermeye gerek yok nasil olsa gene süper lig maci yönetir

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Öyle bi bakayım dedim. İlk Mark Clattenburg'e baktım, bi takımın max 3 maçını yönetmiş cidden. Sonra Mike Dean'e baktım, Tottenham hariç max 3 maç yine. Tottenham'ın 4 maçında orta hakem olmuş. İlginç.

Not: Sadece büyük takımlara baktım.
Sadece lige bakarsak Dean de Tottenham'in 3 maçında görev almış. 4.maç FA Cup maçı.

Neyse demek istediğim şu, bizde bir hakemin bir takımın maçını bu kadar çok yönetmesi normal değil. 4 lig maçı nedir yahu. Bu Mete yi ZTK finaline de vermişlerdi Fener'e karşı. Arka arkaya iki finalimizi aynı hakem yönetti.

Üst Alt