Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

kutlarvadis.jpg

Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003'te Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla başlayan Türk aksiyon, mafya ve politik dizisidir. Dizi ilk üç sezon Show TV'de yayınlanmıştır. Son sezonundaysa (2005) Pana Film, dizinin yayını için Kanal D ile anlaşmıştır. 4 sezon boyunca 29 Aralık 2005 tarihine kadar sürmüştür ve toplam 97 bölümden oluşmaktadır. 18 Haziran 2003'e kadar olan 20 bölüm boyunca (1. sezon) Çarşamba günleri sonrasında ise Perşembe günleri yayınlanmıştır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Kurtlar Vadisi'nin merakla beklenen yeni bölümünde Abdulhey ve Memati birbirine giriyor. Polat ile metropol tilkisi Muro arasındaki pazarlık nereye varacak?İskender Büyük, Polat Alemdar'a kaptırdığı Muro'yla ilgili nasıl bir plan hazırlayacak? İskender'in füzesinin hedefinde olan Muro ölecek mi? Memati ve Abdülhey'i kafa kafaya getiren olay ne olacak?https://haber.mynet.com/video/populer-kultur/Vadide kavga!/03Aralik2008/O1228287079673/&video=mms%3A%2F%2Fhaberav%2Emynet%2Ecom%2Fhv%2Fkurtlar%2Dvadisi%2Dyeni65%2Ewmv
 
PANA FİLM DİZİLERİ HAKKINDA DUYURUBugün bazı internet sitelerinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili yayınlanan haberlere ilişkin Pana Film’in resmi açıklaması aşağıdaki gibidir:

“Pana Film’in Show TV ile ekonomik sorunları olduğu doğrudur. Show TV buna kalıcı bir çözüm bulamazsa yollarımız ayrılacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşref Saati’nin hangi kanalda yayınlanacağı sorunlar çözüldükten sonra belli olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Üst Alt