Kurutma Makinesi Tavsiyeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Bu arada ikisi bir arada olanları pek önermiyorlar . Hem yıkama hem kurutma olanları.

onlar cöp ya

9 kilo yikama 6 kilo kurutma oluyor mesela onlarda

9-9 veya 8-8 olan bir makine yok

enerji tüketimi de cok yüksek bu cihazlarda

eger yerin varsa ayri ayri almak cok daha mantikli

bir sey kururken bir digerini yikayabiliyorsun bir de mesela

zaman acisindan da daha mantikli

Acayip iş gören bir alet fakat şöyle bir dezavantajı var. Bendeki makine Vestel kalitesizliğinden dolayı da böyle bir sorun çıkarıyor olabilir ama özellikle lastikli kıyafetlerin kurutma ısısı ile birlikte kendisini bırakma sorunu var. Tüm eşofmanların bel lastiği gevşedi. Bir süre sonra da dikiş yerlerinden ürünler yıpranmaya başlayıp yırtılıyor.

Makine ile kurutmanın bedeli uzun vadede bende böyle sorunlara sebep oldu. Bir çok avantajı var tüylenme vs. sorunları da ortadan kalkıyor.

Acayip iş gören bir alet fakat şöyle bir dezavantajı var. Bendeki makine Vestel kalitesizliğinden dolayı da böyle bir sorun çıkarıyor olabilir ama özellikle lastikli kıyafetlerin kurutma ısısı ile birlikte kendisini bırakma sorunu var. Tüm eşofmanların bel lastiği gevşedi. Bir süre sonra da dikiş yerlerinden ürünler yıpranmaya başlayıp yırtılıyor.

Makine ile kurutmanın bedeli uzun vadede bende böyle sorunlara sebep oldu. Bir çok avantajı var tüylenme vs. sorunları da ortadan kalkıyor.
vestel markasından uzak durmanızı öneririm renktaş

vestel markasından uzak durmanızı öneririm renktaş
Haklısın servisten tut her şeyi rezalet. Bütçe oldukça tüm eşyaları Samsung'a çevirmeye başladım en azından karşında düzgün muhatap alabileceğin insanlar geliyor. Buzdolabı ve çamaşır makinasını Samsung yaptım şu an için çok memnunum. Kurutma makinası var mı bilmiyorum ama varsa alınır.

Üst Alt