Kutlamalar Cemiyet’te Devam Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
04e3d73571124f52a1971e7407b2507d.jpeg

Futbol takımımızın Spor Toto Süper Lig 2017-2018 sezonu şampiyonluğuna ulaşmasının coşkusu Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleşen görkemli töreninin ardından Levent’teki Galatasaraylılar Cemiyeti’nde devam etti.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapılan şampiyonluk kutlamalarının ardından Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Levent'teki Galatasaraylılar Cemiyeti'ne gelirken, yöneticiler Cemiyet'te bekleyen çok sayıda taraftar ve üyenin coşkulu tezahüratlarıyla karşılandı.

Taraftarlar özellikle Başkan Mustafa Cengiz ve şampiyonluk kupası ile birçok fotoğraf çektirdi. Kutlamalar sırasında Galatasaray Televizyonu’ndan Serbay Şenkal’a açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Cengiz “Duyguları ifade etmenin en zor olduğu anlardayız. Bazen duygularda öyle bir pik noktaya gelirsiniz ki hem kendinizi ifade edemezsiniz hem de algılamakta zorluk çekersiniz. Söylenecek her şey söylendi. Söylenebilecek her şeyi de söyledik. Ben bütün taraftarı, sevgili Fatih Terim’i, Abdurrahim Albayrak’ı, futbolcuları, medyayı, GS TV’yi kutluyorum. Başka ne diyebilirim bilmiyorum” derken Sportif A.Ş. Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak da “Başkanın sözleri üzerine başka bir laf söyleyemem. Allah Mustafa Başkan’dan razı olsun. Florya’nın ve Galatasaray’ın geleceği için seçimde desteği bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

galatasaray.org

Hagi; "Türkiye Kupasını aldıktan sonra kupayı soyunma odasına getirdik, 3-5 dakika geçmedi ki daha önce hiç tanımadığım bir adam içeriye girip bana başıyla selam verip kupayı alıp gitti, sonrasında bir daha kupayı göremedim...Aradan iki gün geçti merak ettim kimdi o adam diye sordum, bana cemiyetten olduğunu söylediler...Galatasaray'a bir daha teknik direktör olarak döndüm lisenin karşısındaki müzeye gittim kupamı göreyim diye bana tadilatta olduklarını söylediler...O adam kupayı götürdüğünden beri 10 sene geçti ben hala kupayı göremiyorum" :)

hiç sevmediğim işler, bırakın su kravatlıları, yıkın su adamların galatasaray üzerindeki hegomonyasını. en cok hakeden taraftardır, taraftarı özel gösterecek seylerle ugrasın biraz.

Üst Alt